Piper na weekend

Piper na weekend

Redakcja
03.12.2010 20:36, aktualizacja: 03.12.2010 21:38

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Piper - logiczną rozgrywkę 3D polegającą na przepuszczeniu białej bili przez zakręcony rurociąg wprost do przygotowanej u dołu planszy urny.

Najważniejsze jest to, by opracowanie kompletnego toru przelotu kuli odbyło się przy jak najmniejszej ilości ruchów. Na początku każdego układu elementy układanki rozrzucone są bezładnie i chaotycznie w obszarze sześcianu stanowiącego pole gry. Przy pomocy myszki ustawiamy odpowiednią perspektywę widoku, a następnie ustalamy w którą stronę i w jakiej kolejności przesuwać poszczególne segmenty. Gra wyrabia umiejętności planowania, zdolności organizacyjne oraz zmysł wyobraźni przestrzennej.

Grę Piper można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapoznać się z recenzjami prześmiesznego Poker Night at the Inventory, a także Assassin's Creed: Brotherhood - powrotu do zabójczych klimatów. Zapowiadamy również strzelankę Shadow Harvest: Phantom Ops oraz porażające zastosowaną technologią L.A. Noire. Trwa też konkurs z okazji 50 wydania portalowej audycji Gambit - zapraszamy do udziału.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Trove na weekend
Trove na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (20)