iOSZakupyZamawianie jedzeniaPizzaportal
Pizzaportal ikona

Pizzaportal

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja serwisu pizzaportal pozwala w błyskawiczny sposób zamówić jedzenie z poziomu naszego telefonu. Pomimo nazwy nie musi to być pizza, a zakres oferowanych lokali i kuchni jest spory.

Ekran startowy aplikacji prosi nas o podanie adresu składającego się z miasta, ulicy oraz nr. domu. Dzięki temu, prezentowane później wyniki zostaną ograniczone do tych z naszego obszaru. Mamy również możliwość zalogowania się na swoje konto. Szkoda, że adres nie może być podany, bądź też sugerowany na podstawie naszej lokalizacji.

Lokale możemy sortować wg ocen użytkowników, bądź też wybrać interesującą nas kategorię (kuchnie). U góry znajduje się przydatna opcja podejrzenia ostatnich zamówień z wybranego adresu. Kompletowanie potraw jest banalnie proste, tak jak i śledzenie całego zamówienia oraz ceny.

Gdy zamkniemy naszą listę, nie pozostaje nam nic innego jak wybrać formę zapłaty. W aplikacji będziemy mogli śledzić przybliżony czas zamówienia. Dzięki dobrze przemyślanemu interfejsowi, aplikacja Pizzaportal jest w stanie oduczyć nas tradycyjnego zamawiania potraw, poprzez dzwonienie na nr. telefonu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań57
Data aktualizacji9 cze 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Pizzaportal ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)