PlanetSide 2 na weekend

PlanetSide 2 na weekend21.12.2012 18:50
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy PlanetSide 2 - wydany przez Sony Online Entertainment sieciowy, militarny FPS zbudowany w klimacie science fiction. Stanowi on kontynuację pierwowzoru z 2003 roku o tym samym tytule.

PlanetSide 2: Death is No Excuse Trailer (PEGI)

Gra powstała przy zastosowaniu nowego silnika SOE Forgelight, co mocno odświeżyło ją zarówno od strony graficznej jak i całego systemu fizyki zastosowanego w jej drugiej odsłonie. Bardziej realistyczne prowadzenie pojazdów, głównie samolotów, miejscowe uszkodzenia maszyn, drobiazgowo przedstawione uszkodzenia ciał żołnierzy, system dnia i nocy oraz zmian pogodowych - to tylko część modyfikacji, z którymi spotkamy się w Planeside 2.

Akcja rozgrywa się na planecie Auraxis jakieś 300 lat po tym, jak ziemscy koloniści trafili na nią w trakcie badań niezidentyfikowanych zjawisk kosmicznych mających miejsce na Ziemi. Koloniści zamiast nowego, lepszego świata stworzyli jedynie bałagan i bezkrólewie dzieląc się tym samym na trzy wrogie frakcje walczące nieustannie ze sobą o władzę i terytoria. Gracz przed przystąpieniem do głównej rozgrywki wybiera jedną ze stron konfliktu, typ swojej postaci i rozpoczyna działania ofensywne. Najważniejsze na początku to nie dać się zabić ;-), gdyż w przeciwnym wypadku w łatwy sposób zwiększamy bagaż doświadczenia przeciwników tracąc jednocześnie dużo cennego czasu na ponowne dotarcie do pola bitwy. Warto wspomnieć również, że świat przedstawiony w grze jest ogromny i bardzo rozbudowany.

PlanetSide 2 cechuje się dużym potencjałem i możliwościami zarządzania postacią. Istnieje również możliwość zmiany jej klasy w zależności od rodzaju działań jakie aktualnie mamy zamiar przeprowadzić. Tempo gry także jest zróżnicowane i zależy w dużej mierze od aktualnej sytuacji na polu walki. W drugiej części tytułu położono dużo większy nacisk na działania taktyczne i współpracę z innymi graczami.

PlanetSide 2 to świetny militarny FPS zbudowany w klimacie science fiction. Posiada dobrą ścieżkę dźwiękową, doskonałą grafikę, wysoki realizm zachowań i ruchu postaci, pojazdów jak również przebiegu całej akcji gry. Dzięki tym wszystkim cechom oraz wielu innym aspektom tytuł potrafi przyciągnąć do komputera na wiele długich godzin.

Grę PlanetSide 2 można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Hawken na weekend
Hawken na weekend
Rafał Szramowiat
Happy Wars na weekend
Happy Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (15)