PlanetSide 2 na weekend

PlanetSide 2 na weekend

Redakcja
21.12.2012 18:50

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy PlanetSide 2 - wydany przez Sony Online Entertainment sieciowy, militarny FPS zbudowany w klimacie science fiction. Stanowi on kontynuację pierwowzoru z 2003 roku o tym samym tytule.

PlanetSide 2: Death is No Excuse Trailer (PEGI)

Gra powstała przy zastosowaniu nowego silnika SOE Forgelight, co mocno odświeżyło ją zarówno od strony graficznej jak i całego systemu fizyki zastosowanego w jej drugiej odsłonie. Bardziej realistyczne prowadzenie pojazdów, głównie samolotów, miejscowe uszkodzenia maszyn, drobiazgowo przedstawione uszkodzenia ciał żołnierzy, system dnia i nocy oraz zmian pogodowych - to tylko część modyfikacji, z którymi spotkamy się w Planeside 2.

Akcja rozgrywa się na planecie Auraxis jakieś 300 lat po tym, jak ziemscy koloniści trafili na nią w trakcie badań niezidentyfikowanych zjawisk kosmicznych mających miejsce na Ziemi. Koloniści zamiast nowego, lepszego świata stworzyli jedynie bałagan i bezkrólewie dzieląc się tym samym na trzy wrogie frakcje walczące nieustannie ze sobą o władzę i terytoria. Gracz przed przystąpieniem do głównej rozgrywki wybiera jedną ze stron konfliktu, typ swojej postaci i rozpoczyna działania ofensywne. Najważniejsze na początku to nie dać się zabić ;-), gdyż w przeciwnym wypadku w łatwy sposób zwiększamy bagaż doświadczenia przeciwników tracąc jednocześnie dużo cennego czasu na ponowne dotarcie do pola bitwy. Warto wspomnieć również, że świat przedstawiony w grze jest ogromny i bardzo rozbudowany.

PlanetSide 2 cechuje się dużym potencjałem i możliwościami zarządzania postacią. Istnieje również możliwość zmiany jej klasy w zależności od rodzaju działań jakie aktualnie mamy zamiar przeprowadzić. Tempo gry także jest zróżnicowane i zależy w dużej mierze od aktualnej sytuacji na polu walki. W drugiej części tytułu położono dużo większy nacisk na działania taktyczne i współpracę z innymi graczami.

PlanetSide 2 to świetny militarny FPS zbudowany w klimacie science fiction. Posiada dobrą ścieżkę dźwiękową, doskonałą grafikę, wysoki realizm zachowań i ruchu postaci, pojazdów jak również przebiegu całej akcji gry. Dzięki tym wszystkim cechom oraz wielu innym aspektom tytuł potrafi przyciągnąć do komputera na wiele długich godzin.

Grę PlanetSide 2 można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Hawken na weekend
Hawken na weekend
Rafał Szramowiat
Happy Wars na weekend
Happy Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Infinity Wars na weekend
Infinity Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (15)