Planujesz zakup nowej gry? W morele.net czeka ponad 1000 tytułów za niecałe 10 zł

Planujesz zakup nowej gry? W morele.net czeka ponad 1000 tytułów za niecałe 10 zł

Gracze z depositphotos
Gracze z depositphotos
Oskar Ziomek
06.07.2018 14:31

Rozpoczęty już okres wakacyjny to dobra okazja nie tylko do wyjazdów i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Niektórzy preferują rozrywkę przed ekranem i z pewnością przeglądają już oferty sklepów z grami komputerowymi, szukając ciekawych okazji. Zamiast jednak skupiać się wyłącznie na największych platformach takich jak na przykład Steam, warto wiedzieć, że duży wybór gier można również spotkać w innych miejscach, czego dobrym przykładem jest sklep morele.net.

Wydzielono w nim specjalnie przygotowaną Strefę Gracza, gdzie możliwy jest zakup już niemal 5 tysięcy cyfrowych wersji gier na komputery. Wśród nich znaleźć można ponad 1000 tytułów wycenionych na mniej niż 10 złotych. To szereg okazji, wśród których trafić można na przykład na edycję rozszerzoną Wiedźmina 2: Zabójców Królów, którą wyceniono na 5 złotych i jest obecnie bestsellerem w sklepie.

Cyfrowe gry na PC, Bestsellery w morele.net.
Cyfrowe gry na PC, Bestsellery w morele.net.

Wybór cyfrowej wersji gry jest dziś często dużo bardziej opłacalny od kupna klasycznej, pudełkowej edycji. Atutem tej drugiej jest w zasadzie tylko aspekt estetyczny, jeśli gracz ma zacięcie kolekcjonera. Cyfrowe produkty mają dużo więcej zalet. Są dostępne od razu po zakupie, a sklep gwarantuje pełne bezpieczeństwo i wiarygodność transakcji. Dodatkowo nie zajmują cennego miejsca w pokoju – na kolekcję składającą się z kilkudziesięciu pudełek trzeba już przecież wydzielić osobną półkę.

Do tego dochodzi także kwestia ekonomii. Kody licencyjne do gier w wersji elektronicznej udostępniane są graczowi natychmiast po dokonaniu płatności. Jeśli więc uiszcza opłatę kartą lub inną metodą gwarantującą szybkie potwierdzenie, od momentu decyzji o zakupie gry do chwili, w której można rozpocząć jej pobieranie i instalację, może upłynąć mniej, niż przysłowiowe 5 minut. Naturalnie odpada przy tym konieczność czekania na fizyczną przesyłkę i pokrywania jej kosztów.

Decydując się na zakup elektronicznej wersji gry w morele.net nie należy się również obawiać o dostępność posiadanych już kluczy licencyjnych w przyszłości. Wszystkie kody wysyłane są użytkownikowi zaraz po zakupie za pośrednictwem e-maila, ale są także dostępne z poziomu profilu użytkownika – w tym samym miejscu, gdzie znaleźć można także licencje innych programów zakupionych w sklepie, a mowa na przykład o antywirusach.

Cyfrowe licencje zakupione w morele.net pozostają na zawsze dostępne z poziomu profilu zalogowanego użytkownika.
Cyfrowe licencje zakupione w morele.net pozostają na zawsze dostępne z poziomu profilu zalogowanego użytkownika.

Warto także dodać, że choć zakupiona gra dostępna jest do pobrania zaraz po transakcji, to nie ma konieczności, by instalować ją w danym momencie. Do linków instalacyjnych można w każdej chwili dotrzeć także później. Dzięki temu gry można swobodnie kupować w momentach, gdy pojawiają się korzystne okazje cenowe, nawet jeśli na rozgrywkę będzie czas dopiero za kilka dni czy miesięcy.

W obliczu takiej listy zalet elektronicznych wersji gier, nie ma raczej wątpliwości, że zainteresowanie pudełkowymi edycjami będzie nadal sukcesywnie maleć. Decydując się na nowy zakup dobrze mieć duży wybór – przy następnej okazji warto więc pamiętać o Strefie Gracza w morele.net.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (56)