Płatne aplikacje za darmo w Play: Google wydzieli jedną na tydzień

Płatne aplikacje za darmo w Play: Google wydzieli jedną na tydzień

Card Wars – Adventure Time (oszczędzasz 15 zł)
Card Wars – Adventure Time (oszczędzasz 15 zł)
27.03.2017 15:31

W sklepie Google Play pojawiła się nowa sekcja, z darmowąaplikacją tygodnia. Jak samanazwa wskazuje, co tydzień będzie można z niej pobrać aplikację…jednak nie darmową, lecz chwilowo udarmowioną, normalnie płatną. Cośtakiego robi już od dawna Amazon w swoim App Unterground na Androida– lecz ostatnio zainstalowanie Undergrounda graniczy zniemożliwością. Play tymczasem działa na niemal każdymsmartfonie z Androidem.

Oferta nie dla Polaków?
Oferta nie dla Polaków?

Sekcja Free App of the Weekdostępna jest obecnie tylko w Stanach Zjednoczonych, użytkownicyspoza USA zobaczą jedynie komunikat, że adres URL nie zostałznaleziony na serwerze (fake news?). Wystarczy jednak uruchomićpołączenie VPN do serwera w Stanach i już, mamy aplikację zadarmo. Na pierwszy raz poszła gra karciana Card Wars – AdventureTime produkcji Cartoon Network, która kosztowała 2,99 USD, a Googleprzeliczyło to na 14,99 zł.

...wystarczy jednak VPN
...wystarczy jednak VPN

Niedostępnością darmowychaplikacji tygodnia w Polsce niema się jednak co przejmować, ponieważ sama udarmowiona gra i u nasdostępna jest już za darmo, można więc podrzucić komuśświnię, jak zachęcajądeweloperzy. Sądząc po komentarzach graczy, może być naprawdęfajną pozycją, niektórzy piszą nawet – „najlepsza gra ever”,„zarąbista gierka”, „super super naprawdę polecam”.

Card Wars – Adventure Time (oszczędzasz 15 zł)
Card Wars – Adventure Time (oszczędzasz 15 zł)

Będziemy śledzić więc tepozycje z amerykańskiego Google Play – a nuż i kolejne pojawiąsię u nas za darmo? Może też Google uruchomi sekcję darmowychaplikacji tygodnia także w Polsce? Póki co, zapraszamy do naszejbazy aplikacji na Androida, gdzie zawitała CardWars – Adventure Time.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)