Play udostępnił aplikację mobilną na Przystanek Woodstock

Play udostępnił aplikację mobilną na Przystanek Woodstock

Play udostępnił aplikację mobilną na Przystanek Woodstock
30.07.2014 10:56, aktualizacja: 30.07.2014 15:19

Już dziś rozpoczyna się 20 już Przystanek Woodstock – festiwal muzyczny, związany z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W dzisiejszych czasach takie wydarzenie nie może odbyć się bez aplikacji mobilnej, będącej przewodnikiem po festiwalowej agendzie i infrastrukturze wydarzenia. Fundatorem aplikacji jest Play – jeden ze sponsorów tegorocznego festiwalu.

Obraz

Aplikacja dzieli się na 5 części. Harmonogram przybliża wydarzenia festiwalu i informuje o koncertach z podziałem na sceny, według których możemy sortować wyniki. Jest też dostępna wspólna agenda, prezentująca wszystko, to co zaplanowano podczas Przystanku Woodstock. Druga z zakładek przedstawia nam wydarzenia dodane do ulubionych, dzięki czemu uzyskamy szybszy dostęp do wydarzeń, w których najbardziej chcemy wziąć udział. Aplikacja ma także możliwość przypomnienia o nadchodzących wydarzeniach. Na trzeciej znalazło się miejsce dla konkursów.

Czwarta część aplikacji to baza wiedzy o lokalizacji najważniejszych punktów festiwalu. Możemy do niej dodać także swój namiot, by później łatwiej go odnaleźć, co z pewnością przyda się po dniu wypełnionym zabawą. Ostatnia część aplikacji to zbiór informacji o Przystanku, ważnych miejscach, pomocy, regionie itp. Znajdziemy tam porady jak dojechać na miejsce i co warto zabrać.

Obraz

Ciekawym bonusem jest zamieszczona w aplikacji gra. Osoba, która zdobędzie najwyższy wynik, będzie mogła, wraz z Jurkiem Owsiakiem, zapowiedzieć koncert gwiazdy festiwalu – grupy Accept. Poza niemiecką kapelą będzie można usłyszeć Budkę Suflera, Lao Che, gwiazdę sceny folkowej – Carrantouhill, Skid Row, Manu Chao, obchodzących 25-lecie Acid Drinkers, Jelonka czy Marikę. Na małej scenie zagra między innymi wrocławska gwiazda metalu – Sixpounder. Zaś w Pokojowej Wiosce Kryszny będzie można posłuchać osobistości punka, ska i reggae, jak Włochaty, Bongostan czy Zielone Żabki. Niektóre koncerty będzie można obejrzeć na stronie telewizji Kręcioła oraz na YouTube.

Aplikacja dostępna jest w naszej bazie dla systemów Android oraz OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)