Playerunknown's Battlegrounds i Pro Evolution Soccer 2019 za darmo! Jest tylko jedno ale...

Playerunknown's Battlegrounds i Pro Evolution Soccer 2019 za darmo! Jest tylko jedno ale...

Źródło: Materiały prasowe Bluehole
Źródło: Materiały prasowe Bluehole
Piotr Urbaniak
07.11.2018 16:11, aktualizacja: 07.11.2018 16:52

...wyłącznie w wersji na Xboksa One. Tak, Microsoft zdecydował się udostępnić nieodpłatnie *Playerunknown's Battlegrounds oraz Pro Evolution Soccer 2019* wszystkim posiadaczom swej aktualnej konsoli. Przyczyny takiej decyzji nie są jasne, ale prawdopodobnie jest ona związana z odbywającą się w dniach 10 - 11 listopada fanowską imprezą X018. Wiadomo też, że trzeba się pośpieszyć, ponieważ oferty są ograniczone czasowo.

4 września br. PUBG na Xboksa opuścił Wczesny Dostęp, a jak wiadomo, Microsoft zapłacił twórcy za czasową ekskluzywność. Teraz krążą pogłoski, że uwielbiane przez wielu Battle Royale zawita wkrótce na PlayStation 4. Być może dlatego firma z Redmond chce zwiększyć bazę graczy. Kwestia darmowego PES-a 2019 pozostaje owiana aurą tajemnicy (możliwe, że chodzi tylko o darmową zabawę w jakimś przedziale czasowym).

Zresztą, równie tajemniczy jest czas trwania promocji. Microsoft mówi tylko tyle, że jest ona „limitowana”, czyli zapewne ograniczona czasowo. Pytanie: co firma zamierza zrobić dla graczy, którzy zdecydowali się zapłacić 29,99 dol., kiedy produkcja dostępna była jeszcze komercyjnie? Ostatnio środowisko graczy, masowo krytykując Shadow of the Tomb Raider za zbyt szybką przecenę, pokazało dobitnie, że niezbyt lubi, kiedy gry zbyt szybko tanieją. Pierwsi nabywcy czują się wówczas oszukani. Tymczasem tu mamy do czynienia z sytuacją jeszcze bardziej skrajną, a mianowicie udostępnieniem produkcji kompletnie za darmo.

Tak czy inaczej, jeśli macie Xboksa One i do tej pory nie nabyliście którejś z rozdawanych pozycji, to zdecydowanie warto skorzystać z oferty. W końcu – jak głosi pewne klasyczne porzekadło – jeśli dają, to się bierze. Obie gry można znaleźć w oficjalnym sklepiku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)