PlayStation 4 i gry w nowych pudełkach. Hity dostaną wyjątkowe okładki

PlayStation 4 i gry w nowych pudełkach. Hity dostaną wyjątkowe okładki

Sony zaprezentował nowe okładki niektórych gier (Getty Images)
Sony zaprezentował nowe okładki niektórych gier (Getty Images)
Oskar Ziomek
07.09.2019 21:28

Sony zaprezentował nowe okładki wybranych gier na PlayStation 4. Kolekcja "Only On PlayStation" pojawiła się w serwisach społecznościowych oraz na YouTubie brytyjskiego oddziału PlayStation. Wszystkie gry w serii cechują się specyficznymi okładkami.

Wśród gier na PS4, które trafiły do kolekcji, znalazł się miedzy innymi God of War, The Last Guardian, Marvel's Spider-Man, Uncharted 4: A Thief's End oraz Shadow of the Colossus. Wszystkie okładki utrzymano w podobnym stylu, przez co na półce zakupione tytuły bez kłopotu zostaną rozpoznane jako seria.

PS4 | Only On PlayStation Collection

Na razie nie wiadomo, czy opisywana seria trafi także na inne rynki poza brytyjskim. Na stronie poświęconej kolekcji możemy jedynie przeczytać, że wchodzące w jej skład tytuły są wyjątkowe oraz ekskluzywne i definiują obecne pokolenie.

Obecnie w serii znajduje się 10 tytułów. Z czasem lista może się jednak powiększyć – na przytaczanej stronie prezentowana jest jeszcze gra Gran Turismo, która także występuje "tylko na PlayStation", ale póki co nie doczekała się alternatywnej okładki i uruchomienia sprzedaży w ramach kolekcji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)