MacOSMultimediaKatalogowanie zasobów multimedialnychPlex Media Server
Plex Media Server ikona

Plex Media Server1.29.0.6244

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Plex Media Server to bezpłatny serwer multimediów, który zamieni Maca w centrum multimedialne i umożliwi dostęp do muzyki i filmów z różnych innych urządzeń.

Program po uruchomieniu można obsługiwać z przeglądarki. Po przeskanowaniu dostępnych folderów serwer automatycznie zbuduje kolekcję multimediów i pobierze do plików metadane z sieci. Kolejnym krokiem jest utworzenie kont dla użytkowników – dzięki nim możemy mieć dostęp do materiałów z serwera w programach i aplikacjach, także gdy poza domem. Wystarczy podłączyć się do internetu w celu uzyskania połączenia z domowym serwerem. Warto dodać, że nie musimy pobierać filmów lub innych multimediów w całości – serwer udostępnia i przesyła je strumieniowo.

Konfiguracja serwera jest bardzo prosta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Oglądanie jest możliwe także w oknie przeglądarki. Ponadto do serwera można doinstalować liczne wtyczki do obsługi serwisów VoD.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPlex
Liczba pobrań255
Data aktualizacji29 wrz 2022
Rozmiar pliku124.79 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Plex Media Server ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)