Podróbka Worda w App Store, oryginalny Office w listopadzie

Podróbka Worda w App Store, oryginalny Office w listopadzie

18.06.2012 12:35

System weryfikacji aplikacji, które trafiają do App Store, zazwyczaj działa bez zarzutu, jednak zdarza się, że przepuści coś ciekawego. Tym razem do sklepu trafiła aplikacja Microsoft Word 2012 wydana przez… Super Racing Real Games.

Za 9,99 dolara (czyli tyle samo, co Pages firmy Apple) Word 2012 oferuje rzekomo wszystkie możliwości wersji dla Maków, intuicyjną nawigację i znajomy interfejs. Ale wystarczy spojrzeć na zrzuty ekranu, żeby wiedzieć, że to kłamstwo. Aplikacja wygląda jak edytor tekstu, ale jedyne, co robi, to wyświetlanie porad dla wersji dla OS X i Windowsa programu Word.

App Advice powiadomił Apple i aplikacja już pewnie długo w App Store nie zabawi (choć został już przeniesiony do odpowiedniejszej kategorii, a opis już nie sugeruje, że jest to edytor tekstów). Jednak znamiennym jest, że oszuści żerują na oczekiwaniu użytkowników na pakiet biurowy Microsoftu. Ale na to trzeba poczekać — prawdopodobnie do jesieni. Jeśli źródła The Daily się nie mylą, Office dla iPada ukaże się 10 listopada.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)