Podsumowujemy pierwszy ranking cząstkowy konkursu

Podsumowujemy pierwszy ranking cząstkowy konkursu

Redakcja
11.10.2010 11:52, aktualizacja: 11.10.2010 12:04

Za nami już pierwsze 10 dni organizowanego przez nas wspólnie z Intelem konkursu, a to oznacza, że zamknęliśmy pierwszy ranking cząstkowy. Znamy już zwycięzcę - jest nim mordzio, który wygrywa netbooka ASUS Eee PC 1001PX. To jednak nie jedyna przyznana dzisiaj nagroda... :-)

mordzio zajął pierwsze miejsce zdobywając w ciągu 10 dni aż 7479 punktów. Różnica punktowa w stosunku do jego najbliższych rywali nie wydaje się może szczególnie duża, ale jeśli spojrzeć na sumaryczny czas odpowiedzi, to szybko okazuje się, że mordzio wykazał się nadzwyczajną szybkością. Odpowiadał łącznie 25 minut, podczas gdy zajmujący drugie miejsce Zepher (7431 punktów) potrzebował godziny i 15 minut, zaś fankofil (7376 punktów) z trzeciej lokaty - dwóch godzin i 7 minut. Czwarte miejsce w rankingu zajął wozniak.daniel (7317 punktów, 3 godziny i 7 minut), natomiast na piątym miejscu uplasował się Shagwest (7288 punktów, 3 godziny i 37 minut). Można powiedzieć, że Shagwest wyrwał piąte miejsce Lizardowi, bo ostatniego dnia wymienili się pozycjami - Lizard ostatecznie zajął szóstą lokatę z wynikiem 7287 punktów i czasem 3 godzin i 37 minut. Zadecydowały tutaj 23 sekundy.

Pierwszą szóstkę wymieniamy tutaj nie bez powodu - wszyscy otrzymują bowiem nagrody. Na mordzia oczywiście czeka nagroda główna w rankingu 10-dniowym, czyli netbook ASUS Eee PC 1001PX z procesorem Intel Atom N450. Pozostała piątka otrzymuje od nas vortalowe gadżety: koszulki i smycze. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy - nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim wytrwałości i szybkości :-) Wszystkim dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie w konkursie.

Przypominamy, że konkurs jeszcze się nie skończył! Od dzisiaj rozpoczynamy nowy ranking 10-dniowy, a więc wszyscy - także ci, którzy dołączą do nas dopiero dzisiaj - startują z czystym kontem. Każdy ma więc teraz równe szanse nie tylko na wygranie nagrody dziennej w postaci plecaka z logo Intela, ale w kolejnym rankingu 10-dniowym również netbooka czy vortalowych gadżetów. Wyniki w rankingu generalnym oczywiście obowiązują do końca konkursu.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (837)