Cyberpunk 2077 nadchodzi? Pierwszy tweet po czterech latach milczenia zaskakuje

Strona głównaCyberpunk 2077 nadchodzi? Pierwszy tweet po czterech latach milczenia zaskakuje
10.01.2018 16:05
Cyberpunk 2077 nadchodzi? Pierwszy tweet po czterech latach milczenia zaskakuje

Ze świecą szukać produkcji, która rozwijana byłaby w takiej wielkiej tajemnicy, jak Cyberpunk 2077. Częściej otrzymujemy nawet kolejne spektakularne zwiastuny Death Stranding Hideo Kojimy. Oczekiwania po ogromnym sukcesie serii Wiedźmin są ogromne, jednak o superprodukcji CD Projekt Red wiemy dotąd naprawdę niewiele. Coś się jednak zaczyna w tej kwestii dziać.

beep

— Cyberpunk Game (@CyberpunkGame) 10 stycznia 2018Wierzcie lub nie, ale pierwszy tweet po czterech latach milczenia na oficjalnym profilu gry brzmi... beep. Mimo to opublikowaną przed chwilą wiadomość skomentowano już niemal 400 razy, przekazano dalej blisko 2 tys. razy, i polubiono ponad 3,5 tys. razy. Nikt na poważnie nie próbuje interpretować tweeta, ale powszechnie wiadomość została odebrana jako zapowiedź – albo nadchodzącej w tym roku premiery, albo chociaż (co znacznie bardziej prawdopodobne) rychłego opublikowania kolejnych informacji o produkcji.

Cyberpunk 2077 Teaser Trailer

Podsumujmy to, co wiadomo dotąd o kolejnej superprodukcji CDPR – będzie to rozbudowana gra z otwartym światem, której najbliżej będzie do gatunku cRPG. Ogrom świata ma znacznie znacznie przewyższać to, co otrzymaliśmy w Wiedźminie 3. Ze względu na cyberpunkowe realia możemy zakładać, że eksplorować go będziemy nie tylko horyzontalnie, ale także poruszającej się po różnych poziomach futurystycznej metropolii.

.@PrettyBadTweets Worry not. When thinking CP2077, think nothing less than TW3 — huge single player, open world, story-driven RPG. No hidden catch, you get what you pay for — no bullshit, just honest gaming like with Wild Hunt. We leave greed to others.

— CD PROJEKT RED (@CDPROJEKTRED) 19 listopada 2017Wiemy też, że gra nie będzie się opierać na modelu wykorzystującym mikropłatności. Rozgrywka będzie raczej zbliżona do Wiedźmina – skupi na eksploracji wielkiego świata w jednoosobowej rozbudowanej fabularnie kampanii. Na więcej musimy zaczekać – być może już niedługo. beep

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (54)