Pokéland: powstaje kolejna mobilna gra o Pokémonach

Pokéland: powstaje kolejna mobilna gra o Pokémonach

Pokéland: powstaje kolejna mobilna gra o Pokémonach
31.05.2017 16:45, aktualizacja: 05.06.2017 18:05

Zeszłego lata Pokémony zawojowały świat, a w przygotowaniu jest kolejna gra mobilna z tymi fantastycznymi stworzeniami w roli głównej. W Japonii 31 maja ruszą otwarte testy wersji alfa gry Pokéland dla Androida i iOS-a.

Pokéland (Pocketland?) to gra polegająca oczywiście na zbieraniu Pokémonów. Tym razem jednak gracze będą poruszać się po świecie stworzonym w grze, a nie w rzeczywistym otoczeniu, choć będzie grą online, przeznaczoną dla wielu graczy (będzie można korzystać z konta Nintendo). Już teraz autorzy zalecają granie w miejscach, gdzie dostępne jest dobre połączenie z Internetem. Częścią gry będzie oczywiście trenowanie i wzmacnianie Pokémonów, zbieranie zasobów i różne wydarzenia. Widać tu też spory potencjał dla mikrozakupów – kolejne części mapy także trzeba kupować za diamenty. Prawdopodobnie będzie to kolejny tytuł nastawiony na wyciąganie pieniędzy od graczy, jak Super Mario Run (i prawdopodobnie także The Legend of Zelda).

Obraz

Opis gry kojarzy się nieco z Pokémon Rumble, a więc możemy się spodziewać sporo akcji i bijatyk z innymi graczami na ogromnych arenach.

Ponieważ gra łączy się z kontem Nintendo, podobnie jak inne tytuły o Pokémonach, możliwe że przeniesione zostaną też postacie Mii i inne elementy gry. Być może gra przyciągnie miłośników Pokémonów, którzy nie przepadają za długimi spacerami lub zniechęcili się do Pokémon GO z innego powodu.

W tej grze najdziemy 6 wysp z 52 poziomami i 134 gatunki Pokémonów. W czasie testów gracze będą mogli dojść maksymalnie do 15 poziomu Wieży. W nową grę będzie mogło początkowo zagrać 10 tysięcy osób. Testy potrwają do 9 czerwca. Po testach dane graczy zostaną usunięte. Trudno powiedzieć, czy gra wyjdzie poza Japonię, ale są na to spore szanse.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)