Pokemon Go na Apple Watch #iPhone7

Pokemon Go na Apple Watch #iPhone7

Pokemon Go na Apple Watch #iPhone7
07.09.2016 19:38, aktualizacja: 07.09.2016 21:21

Na wstępie Apple chwali się wynikami osiągniętymi przez pierwszego Watcha. Inteligentny zegarek Apple, podobnie jak iPhone, pokonał konkurencję i stał się najlepiej sprzedającym się smartwatchem na rynku. Mało tego, według własnych danych, Apple jest drugim miejscu wśród producentów zwykłych zegarków, pod uwagę zostały wzięte przychody.

Obraz

Liczba użytkowników Pokemon GO spada, gra największy sukces ma prawdopodobnie za sobą, ale czy na pewno? Za Pokemony zabrało się Apple, dowiedzieliśmy się że Kieszonkowe Potwory trafią na Apple Watcha. Aplikacja zaczęła współpracować z zegarkiem Apple, nie będziemy musieli biegać po mieście z cały czas wyciągniętym iPhonem. Niestety, nadal będzie on musiał znajdować się bliska zegarka.

Obraz
Obraz

Wspomniano o nowościach w oprogramowaniu, zadowolone powinny być osoby starsze i te mające problemy z sercem. Nowa funkcja pozwoli na szybkie połączenie z numerem alarmowym. Apple wyraźnie stawia na możliwości zbierania danych o organizmie, które użytkownik będzie mógł wykorzystać do polepszenia swojego zdrowia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)