Pokémon GO: większa stabilność, nowe Pokemony, personalizacja Pokestopów i liderzy drużyn

Pokémon GO: większa stabilność, nowe Pokemony, personalizacja Pokestopów i liderzy drużyn

25.07.2016 11:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas Comic-Con, Niantic, twórcy bijącej rekordy popularności gry Pokémon Go, ogłosili najbliższe plany rozwoju swojej produkcji. Mają pojawić się nowe Pokemony, personalizacja Pokestopów, a także liderzy drużyn. Studio obiecuje również poprawy w działaniu samej aplikacji.

John Hanke, założyciel i CEO Niantic poinformował fanów Pokémon Go, że jego studio jest świadome obecnych problemów trawiących grę. Trwają intensywnie prace nad poprawą działania serwerów, a także nad zwiększeniem stabilności mobilnej aplikacji. Zapowiedziane zostały również zmiany w samej rozgrywce.

Obraz

W Pokémon Go mają pojawić się nowe, rzadkie okazy Pokemonów. Złapanie ich nie będzie należało do łatwych zadań, o ile nie będziemy korzystać z nieoficjalnych map z pozycjami Pokemonów czy nie będziemy sięgać po inne sztuczki. John Hanke chce jeszcze bardziej zwiększyć znaczenie Pokestopów. Gracze mają zyskać możliwość ich personalizacji, co ma pozwolić na przekształcenie ich także w centra, w których będziemy leczyć Pokemony.

#PokemonGO Team Leaders revealed! Team Valor: Candela. Team Mystic: Blanche. Team Instinct: Spark. pic.twitter.com/j05H5K0tfY

— Pokémon GO (@PokemonGoApp) 24 lipca 2016Ujawnieni zostali liderzy drużyn, pojawią się dwie kobiety i mężczyzna, który będzie odpowiadał za team Instinct. Wcześniej mogliśmy poznać wyłącznie ich sylwetki, nie byli oni bowiem gotowi na oficjalną premierę gry.

Zmiany najprawdopodobniej pojawią się w jednej z najbliższych aktualizacji. Obecnie priorytetem jest zwiększenie stabilności serwerów, które nie wyrabiają z ogromną ilością graczy.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)