Polska premiera Vectorworks 2018 – 50% rabatu i kolejne wydanie za darmo

Polska premiera Vectorworks 2018 – 50% rabatu i kolejne wydanie za darmo
Jan Mentel

23.11.2017 21:41, aktual.: 27.11.2017 15:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za sobą mamy już polską premierę programu Vectorworks 2018, czyli przeznaczonego głównie dla projektantów popularnego narzędzia CAD. W trakcie wydarzenia ogłoszono, że program dostępny jest teraz z 50-procentowym rabatem, dodatkowo przy zakupie otrzymujemy też darmową licencję na przyszłoroczne wydanie.

Prezentacja nowych funkcji odbyła się w budynku zaprojektowanym przy pomocy Vectorworks. Na 50 piętrze apartamentowca Złota 44 obecni byli także jego projektanci, którzy opowiadali, w jaki sposób przebiegały prace nad projektem oraz wykorzystaniu oprogramowania Vectorworks

Obraz

Wśród nowości, które pojawiły się w tegorocznym wydaniu programu, znalazło się rozszerzenie Braceworks, umożliwiające projektantom z branży rozrywkowej stworzenie pełnego projektu w ramach jednego interfejsu. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, znacznie uproszczono również pracę na arkuszach kalkulacyjnych.

Dzięki trybowi panoramy sferycznej poszerzono możliwości tworzenia wizualizacji. Warto wspomnieć, że oprócz renderów dla klienta można przygotować wirtualną wycieczkę, gdyż program wspiera VR - funkcja ta była obecna już w poprzedniej edycji programu. Z kolei widok wielopanelowy umożliwia jednoczesną pracę w trybie kilku widoków.

W celu usprawnienia pracy grupowej uproszczono import i eksport plików. Ułatwieniem ma być teraz możliwość edycji bezpośrednio w oknie przekroju i oknie rozwinięć ścian wewnętrznych. Obecnych jest też wiele przydatnych funkcji jak: programowanie funkcjonalne, moduł kalkulacji energetycznych oraz funkcję obróbki modeli trójwymiarowych.

Obraz

Producent oprogramowania wskazuje również uwagę na BIM, czyli Building Information Modeling — zdaniem przedstawicieli, jak i zaproszonych gości to właśnie on sukcesywnie staje się nowym standardem w projektowaniu.

Vectorworks dostępny jest w kilku wersjach: architektura i wnętrza, ogród i krajobraz oraz spotlight. Uzupełnieniem zestawu jest pakiet podstawowy Vectorworks wzornictwo oraz studio, który z kolei zawiera w sobie wszystkie pozostałe. Promocja obejmuje wszystkie wydania, dodatkowo przy zakupie dostajemy gwarancję aktualizacji do wersji Vectorworks 2019. Istnieje również możliwość zakupienia licencji wraz ze szkoleniami.Vectorworks 2018 w 30-dniowej wersji próbnej dostępny jest w naszej bazie programów.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)