Poprawiony kontroler Xboksa One z Bluetooth i lepszym plastikiem

Poprawiony kontroler Xboksa One z Bluetooth i lepszym plastikiem

16.06.2016 15:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sierpniu w sprzedaży pojawi się Xbox One S, czyli konsola Microsoftu po kuracji odchudzającej. Wraz z odświeżonym Xboksem pojawi się kontroler, który także otrzymał kilka znaczących usprawnień. Dowiedzieliśmy się, co nowego zaoferuje poprawiony pad.

Pad od Xboksa One do komunikacji z konsolą wykorzystywał Wi-Fi Direct. Nie zmieni się to w odświeżonej wersji kontrolera, ale dodatkowo zapewni ona wsparcie dla Bluetootha. Dzięki temu będziemy mogli go podłączyć do komputera bez potrzeby posiadania adaptera. Wystarczy, że komputer stacjonarny, laptop czy nawet tablet będzie wyposażony w moduł Bluetooth.

Na dole znalazł się nowy rodzaj plastiku o chropowatej fakturze, kontroler teraz pewniej leży w dłoni. Wcześniej użytkownicy skarżyli się, że zastosowany plastik jest zbyt śliski, co negatywnie wpływało na komfort korzystania. Usprawnione zostały również gałki analogowe. Zapewniają teraz większą płynność ruchu, a Microsoft obiecuje, że są wytrzymalsze i znacznie wolnej się zużywają.

Obraz

Zwiększona została maksymalna odległość bezprzewodowego połączenia. Mówi się, że zakres może wynosić nawet 12 metrów w prawie pustej przestrzeni. Nieliczni będą mogli to sprawdzić, ale możliwe, że ktoś gra na ogromnym ekranie w dużym pokoju i siedzi około 10 metrów od konsoli.

Kontroler Xboksa One to jeden z najlepszych produktów na rynku, co potwierdzają wysokie oceny w recenzjach i masa pozytywnych opinii zwykłych użytkowników. Nie jest on jednak idealny i pojawienie się dopracowanej wersji naprawdę cieszy.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także