AndroidZakupyPorównywarki cenowePorównywarka cen idealo
Porównywarka cen idealo ikona

Porównywarka cen idealo24.11.1

 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item

Za pomocą aplikacji Porównywarka cen Idealo można szybko i wygodnie przeglądać obszerną bazę produktów dostępną w serwisie internetowym Idealo.

Aplikacja jest gotowa do pracy od razu po zainstalowaniu, nie wymaga aktywności ze strony użytkownika, jeśli chodzi o konfigurację. Na ekranie głównym znajdziemy produkty promowane przez Idealo, a także pogrupowane w kategoriach tematycznych, np. towary w dobrej cenie do prac ogrodowych. Ta część aplikacji zaprezentuje nam też najlepsze okazje cenowe w Idealo. Najważniejszym elementem głównego ekranu programu Idealo jest zaś wyszukiwarka produktów, z której skorzystamy wpisując tekst, wydając polecenia głosowe lub skanując kod kreskowy towaru, który chcemy znaleźć w niższej cenie. Skaner kodów kreskowych jest wbudowany w aplikację i nie trzeba instalować dodatkowego oprogramowania.

Gdy znajdziemy interesujący nas produkt w porównywarce cen, w jego opisie znajdziemy informacje o wariantach (np. kolorystycznych, jeśli rzecz jasna istnieje taka możliwość), dane techniczne, a przede wszystkim zestaw aktualnych ofert sprzedaży danego towaru: z ceną oraz nazwą sklepu. Ponadto, w opisie produktu znajdziemy informacje o innych tego typu towarach, a także wykres kształtowania się jego cen na przestrzeni roku. Ta ostatnia możliwość może się okazać przydatna, bo pokazuje, w którym momencie miesiąca lub roku warto się rozejrzeć za ofertą sprzedaży interesującego nas towaru, bo właśnie wtedy bywa najtaniej.

W menu bocznym, które wysuniemy z lewej strony aplikacji Porównywarka cen Idealo, znajdziemy narzędzia, za pomocą nieco uporządkujemy przeglądane wcześniej produkty. Ta część programu zawiera skrót do schowka, w którym umieściliśmy wizytówki przeglądanych towarów, historię wyszukiwania, listę obejrzanych produktów, towary dostępne w porównywarce pogrupowane w dziesiątkach kategorii i podkategorii, a także kategorię z zebranymi najciekawszymi promocjami. Z kolei w ustawieniach programu możemy szybko wybrać kraj, którego ofertę dostępną w Idealo chcemy przejrzeć, zdefiniować domyślne kryteria sortowania wyszukanych towarów, wyczyścić historię wyszukiwania oraz usunąć wszystkie towary dostępne w schowku aplikacji.

Gdy zainstalujemy Porównywarkę cen Idealo na smartfonie, jej wersja mini pojawi się również na smartzegarku z Androidem Wear (oczywiście, jeśli używamy takiego sprzętu). Za jej pomocą wyszukamy interesujące nas towary, przejrzymy ceny, dodamy wybrane produkty do schowka lub skorzystamy z opcji wyświetlania informacji na smartfonie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań329
Data aktualizacji22 lip 2024
System operacyjnyAndroid 7.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Porównywarka cen idealo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)