Powstający w Łodzi SUPERHOT to strzelanka, jakiej jeszcze nie było

Powstający w Łodzi SUPERHOT to strzelanka, jakiej jeszcze nie było

Powstający w Łodzi SUPERHOT to strzelanka, jakiej jeszcze nie było
Karolina Kowasz
14.05.2014 20:16, aktualizacja: 15.05.2014 10:38

O SUPERHOT, produkcji łódzkiego studia, pisaliśmy już kilka miesięcy temu. Gra trafiła wtedy do Steam Greenlight, a jej twórcy liczyli, że projekt się rozwinie. Obecnie zaś zbierają oni fundusze na przeobrażenie jej w poważną produkcję, której nie brak fantazji i rozmachu.

SUPERHOT jest strzelanką z perspektywy pierwszej osoby, o tyle nietypową, że czas w niej płynie tylko wtedy, kiedy gracz zdecyduje się poruszyć. Odniesienie sukcesu nie bazuje więc na refleksie połączonym z celnym strzelaniem, a na starannym planowaniu każdego posunięcia tak, by uniknąć kul i pokonać wrogów.

Poza typowym trybem dla jednego gracza, twórcy dodali także arenę, na której można tak długo ścierać się z wrogami, jak długo ma się na to ochotę. Ponadto poprawiona została grafika, dodano więcej broni, a także ulepszono sztuczną inteligencję przeciwników. Na największą pochwałę jednak zasługuje wyjątkowo dopracowana fizyka gry, która robi niesamowite wrażenie, szczególnie w zwolnionym tempie.

Graczy na pewno ucieszy fakt, że gra zostanie wydana nie tylko na Windows. Użytkownicy Linuksa oraz posiadacze sprzętu od Apple'a dostaną ją w tym samym czasie. Co ciekawe, tytuł dostał także wsparcie dla Oculus Rift.

Projekt można wesprzeć w ciągu najbliższych trzydziestu dni za pomocą platformy Kickstarter. Więcej na temat gry możecie się dowiedzieć na jej oficjalnej stronie, gdzie zamieszczony został także przeglądarkowy prototyp. Aby zagrać, należy wyposażyć się w Unity Web Player i przejść na tę stronę

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)