Prace techniczne w bankach. Utrudnienia zapowiedziano m.in. w ING i BOŚ

Prace techniczne w bankach. Utrudnienia zapowiedziano m.in. w ING i BOŚ

Banki zapowiadają utrudnienia w weekend, fot. Pixabay
Banki zapowiadają utrudnienia w weekend, fot. Pixabay
Oskar Ziomek
29.01.2021 12:55

Niemal każdy weekend wiąże się z pracami technicznymi w bankach, co nierzadko uniemożliwia wykonywanie nawet najprostszych operacji bankowych w tym czasie. W ostatni weekend stycznia 2021 roku na utrudnienia muszą się przygotować klienci ING Banku Śląskiego i Banku Ochrony Środowiska. Na początek przyszłego tygodnia prace serwisowe zaplanował także Toyota Bank, na co zwraca uwagę serwis bankier.pl.

Prace serwisowe w Banku Ochrony Środowiska rozpoczną się już o godzinie 23:00 w piątek (29 stycznia) – od tego momentu klienci nie skorzystają z bankowości internetowej, telefonicznej oraz aplikacji mobilnej. Zgodnie z planem systemy powinny zacząć ponownie działać dopiero w sobotę (30 stycznia) o godzinie 16:00.

W ING Banku Śląskim przerwa potrwa natomiast zacznie krócej, bo tylko 30 minut, a rozpocznie się o północy z niedzieli (31 stycznia) na poniedziałek. W tym czasie klienci nie będą mieli możliwości płacenia kartami w internecie oraz korzystania z wpłatomatów sieci Planet Cash i ING.

Toyota Bank tymczasem już teraz zapowiada utrudnienia we wtorek (2 lutego) od godziny 1:00 do 5:00 rano. Na ten okres zaplanowano prace techniczne, w wyniku których klienci mogą mieć problemy podczas autoryzowania płatności z wykorzystaniem zabezpieczeń 3D Secure. Fani nocnych zakupów powinni więc tym razem zaplanować je na inny moment.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)