Prace techniczne w bankach. Utrudnienia zapowiedziano m.in. w ING i BOŚ

Prace techniczne w bankach. Utrudnienia zapowiedziano m.in. w ING i BOŚ
29.01.2021 12:55
Banki zapowiadają utrudnienia w weekend, fot. Pixabay
Banki zapowiadają utrudnienia w weekend, fot. Pixabay

Niemal każdy weekend wiąże się z pracami technicznymi w bankach, co nierzadko uniemożliwia wykonywanie nawet najprostszych operacji bankowych w tym czasie. W ostatni weekend stycznia 2021 roku na utrudnienia muszą się przygotować klienci ING Banku Śląskiego i Banku Ochrony Środowiska. Na początek przyszłego tygodnia prace serwisowe zaplanował także Toyota Bank, na co zwraca uwagę serwis bankier.pl.

Prace serwisowe w Banku Ochrony Środowiska rozpoczną się już o godzinie 23:00 w piątek (29 stycznia) – od tego momentu klienci nie skorzystają z bankowości internetowej, telefonicznej oraz aplikacji mobilnej. Zgodnie z planem systemy powinny zacząć ponownie działać dopiero w sobotę (30 stycznia) o godzinie 16:00.

W ING Banku Śląskim przerwa potrwa natomiast zacznie krócej, bo tylko 30 minut, a rozpocznie się o północy z niedzieli (31 stycznia) na poniedziałek. W tym czasie klienci nie będą mieli możliwości płacenia kartami w internecie oraz korzystania z wpłatomatów sieci Planet Cash i ING.

Toyota Bank tymczasem już teraz zapowiada utrudnienia we wtorek (2 lutego) od godziny 1:00 do 5:00 rano. Na ten okres zaplanowano prace techniczne, w wyniku których klienci mogą mieć problemy podczas autoryzowania płatności z wykorzystaniem zabezpieczeń 3D Secure. Fani nocnych zakupów powinni więc tym razem zaplanować je na inny moment.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)