WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczającePredator

Predator3.7.3.700 Home Edition

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Predator Home Edition to proste w użyciu narzędzie (do zastosowań domowych), pozwalające zabezpieczyć dostęp do komputera podczas naszej nieobecności. Do ochrony wykorzystywany jest specjalnie w tym celu przygotowany nośnik USB.

Zasada działania programu jest bardzo prosta i opiera się na kluczu USB, którym może być niemal dowolny pendrive. W momencie kiedy klucz podłączony jest do komputera możliwe jest korzystanie z niego. Kiedy użytkownik zdecyduje się odejść od komputera wystarczy, że odłączy od niego nośnik USB. Spowoduje to natychmiastową blokadę klawiatury i myszki, a także wygaszenie ekranu i blokadę systemowego Menadżera zadań. Dostęp do komputera przywracany jest w chwili ponownego podłączenia klucza.

Co istotne, blokadę komputera zdjąć można nawet w przypadku kiedy utracimy swój klucz USB. Wystarczy, że poprawnie wpiszemy hasło dostępowe do programu. Predator Home Edition posiada również funkcję rejestrowania wykonywanych operacji, pozwalając dowiedzieć się czy ktoś próbował skorzystać z komputera podczas naszej nieobecności.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 10 dni.
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań300
Data aktualizacji8 lut 2017
Rozmiar pliku2.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)