Premiera nowych wersji Pandy i szansa na wycieczkę do Chin

Premiera nowych wersji Pandy i szansa na wycieczkę do Chin

Kuba Pawlak
05.09.2012 13:57

Firma Panda Security wprowadza oficjalnie na rynek nowe wersje swoich programów zabezpieczających z linii Panda 2013: Panda Antivirus Pro, Panda Internet Security oraz Panda Global Protection.

Linia produktów Panda 2013 została stworzona z myślą o użytkownikach, którzy wykorzystują w pełni możliwości Web 2.0 i świata cyfrowego. Aplikacje zabezpieczające z serii 2013 zapewniają ochronę w czasie rzeczywistym przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami, bazując na wiedzy i doświadczeniu milionów użytkowników za pomocą technologii Kolektywnej Inteligencji (opartej na przetwarzaniu w chmurze) opracowanej przez firmę Panda Security.

Nowe produkty, według zapewnień producenta, oferują pełną kompatybilność z najnowszym systemem operacyjnym Microsoftu — Windows 8, lepsze wykrywanie niepożądanego oprogramowania i wykorzystanie wielordzeniowych procesorów w trakcie skanowania. Ponadto pandy 2013 posiadają nowy system filtrowania URL, osobisty firewall z ochroną użytkowników sieci bezprzewodowych do blokowania intruzów i hakerów oraz nowy interfejs graficzny. Wszystkie produkty dostępne są w polskiej wersji językowej wraz z licencją na 13 miesięcy.

Obraz

Wraz z pojawieniem się nowej linii produktów panda 2013 polski oddział Panda Security uruchamia od 1 października br. promocję skierowaną do klientów indywidualnych, w której każdy Uczestnik weźmie udział w losowaniu nagrody głównej — tygodniowej wycieczki do Chin. Najważniejszym punktem programu będzie wizyta w parku narodowym, w którym pandy wielkie żyją w naturalnym środowisku. Szczegóły promocji znaleźć można na specjalnie przygotowanej stronie konkursowej.

Programy zabezpieczające Panda 2013, Antivirus Pro i Global Protection, są dostępne w wersji na jedno bądź trzy stanowiska, natomiast programy Internet Security można nabyć na dwa lub trzy stanowiska. Sugerowane ceny brutto rocznej licencji na trzy stanowiska wynoszą kolejno 149,00 PLN (Panda Antivirus Pro 2013), 169,00 PLN (Panda Internet Security 2013) i 199,00 PLN (Panda Global Protection 2013).

Najnowsze, polskie wersje programów zabezpieczających z linii Panda 2013 można pobrać z naszego portalu w dziale Programy -> Bezpieczeństwo. Z wersji demonstracyjnych programów można korzystać bezpłatnie przez okres 30 dni.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)