Primo Ramdisk Ultimate Edition ikona

Primo Ramdisk Ultimate Edition6.6.0

Strona głównaWindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikowePrimo Ramdisk Ultimate Edition
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Primo Ramdisk Ultimate Edition to nietypowe, pod wieloma względami innowacyjne, narzędzie pozwalające na stworzenie dodatkowego dysku twardego, który będzie tak naprawdę ulokowany nie fizycznie w komputerze, a w pamięci RAM.

Program pozwala na stworzenie ponad stu wirtualnych dysków, które możemy ustawić zarówno jako napędy fizyczne, lub logiczne, korzystające ze standardowym systemów plików np. FAT32 i NTSF. Możemy także wybrać stworzenie jednorazowego RAMdisku, który zniknie przy następnym uruchomieniu komputera. Ważną funkcją jest możliwość wczytania zawartości dysku z obrazu, co pozwala na odzyskanie/bardziej stabilny zapis danych - należy bowiem w użytkowaniu wirtualnych napędów pamiętać, że są one ulokowane w ulotnej pamięci RAM.

Dzięki tym funkcjom, Primo Ramdisk Ultimate Edition pozwala na szybkie stworzenie wirtualnego dysku twardego, który charakteryzuje się znacznie większą szybkością działania i krótszymi czasami zapisu i odczytu danych. Korzystanie z aplikacji polega głównie na wybraniu jednej z opcji dotyczących stworzenia lub usunięcia wirtualnego dysku, a następnie konfiguracja za pomocą wbudowanego kreatora.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Udostępnij
Primo Ramdisk Ultimate Edition 6.6.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań490
Data aktualizacji17 mar 2022
Rozmiar pliku6.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Primo Ramdisk Ultimate Edition ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)