AndroidGrafika i fotografiaObróbka zdjęć i efektyPrisma
Prisma ikona

Prisma4.6.1.615

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Prisma to popularna, bardzo ciekawa aplikacja do stylizacji zdjęć. Można w niej zastosować filtry inspirowane najpopularniejszymi dziełami sztuki. Za wszystkim stoi sztuczna inteligencja, która rozpoznaje temat zdjęcia i przygotowuje filtr.

Prisma ma wbudowany aparat i można w niej zrobić zdjęcie, na które zostanie nałożony filtr, albo wybrać zdjęcie z galerii i przyciąć do kwadratowego kadru. Do wyboru mamy tu kilkadziesiąt stylów, klasycznych i nowoczesnych. Po utworzeniu filtru można wybrać dla niego intensywność, przesuwając palcem po ekranie.

Style są bardzo interesujące. Dzięki nim zdjęcie może wyglądać jak dzieło Picassa, Muchy, Hokusai, dadaistyczny kolaż, papierowa mozaika i wiele innych. By utworzyć filtr, trzeba mieć połączenie z Internetem.

Program rozszerzono również o funkcje społecznościowe. Zmodyfikowane zdjęcia można publikować, by miała do nich dostęp cała społeczność. Serwis potrafi wyświetlać propozycje nowo dodanych zdjęć na bazie lokalizacji użytkownika, by w pierwszej kolejności pokazywać te fotki, które zostały wykonane w najbliższym otoczeniu.

Prócz możliwości publikowania zdjęć bezpośrednio w serwisie, gotowe zdjęcie można udostępnić na Facebooku, Instagramie, lub zapisać w pamięci telefonu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPrisma Labs
Liczba pobrań2 642
Data aktualizacji16 maj 2024
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Prisma ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)