Prisma już obsługuje wideo: czas na amatorskie filmy w stylu „Życia świadomego”

Prisma już obsługuje wideo: czas na amatorskie filmy w stylu „Życia świadomego”06.10.2016 22:36
Prisma już obsługuje wideo: czas na amatorskie filmy w stylu „Życia świadomego”

Deweloperzy aplikacji Prisma obiecywali obsługę wideo od samegodebiutu aplikacji, kiedy to szturmem zdobyła czołowe miejsca wrankingach popularności mobilnego oprogramowania, a serwisyspołecznościowe wypełniły się transformacjami fotekstylizowanymi na dzieła mistrzów pędzla. W końcu obietnicęspełnili – inteligentne filtry wideo właśnie zadebiutowały wwersji 2.6 Prismy na iOS-a.

Klip wideo może trwać do 15 sekund, do wyboru mamy dziewięćwizualnych stylów – nic więc tylko brać smartfon w dłoń ikręcić widowiskowe ujęcia, takie jak w tym teledysku,opublikowanym na youtube’owym kanale rosyjskiego oddziału CocaColi. Zobaczcie zresztą sami:

Prisma 360° клип Нюши и MBAND – "Попробуй... Почувствуй"

Oczywiście do tego wszystkiego trzeba mieć wydajnego iPhone’a,najlepiej iPhone’a 7. Nie tylko bowiem obsługa wideo jest dostępnaobecnie tylko w wersji Prismy na iOS-a, ale też od sierpnia wersjata przetwarza obrazy lokalnie, bez wgrywania ich na serweryproducenta. Tak samo lokalnie przetwarzane są klatka po klatce klipywideo.

A co z Androidem, pewnie wielu z Was zapyta? No cóż, dlarosyjskiej firmy iOS jest i będzie numerem jeden, choćby ze względuna popularności iPhone’a u naszego wschodniego sąsiada(szczególnie złotego iPhone’a :-)), ale z czasem te nowe funkcjetrafią i do wersji na system Google’a. Jeszcze w październikupowinna ona dostać lokalne przetwarzanie filtrami (podobno gronowybranych użytkowników już to testuje), a jakiś czas po tymnależy spodziewać się przetwarzania wideo. Jednocześnie dlawersji iOS-owej przygotowywane są ulepszone wersje filtrów orazwsparcie dla animacji GIF.

Nową Prismędla iOS-a znajdziecie w naszej bazie oprogramowania, jest tam teżaktualna wersjana Androida.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)