Program ACDSee do nagrywania pulpitu i montażu filmów za darmo na zawsze

Program ACDSee do nagrywania pulpitu i montażu filmów za darmo na zawsze
12.02.2018 22:14
Program ACDSee do nagrywania pulpitu i montażu filmów za darmo na zawsze

Jeśli szukacie okazji, by zdobyć za darmo program do montażu filmów i nagrywania ekranu, warto sprawdzić ACDSee Video Studio 2. Licencję na ten program można zdobyć za darmo w pełnej wersji – wystarczy zarejestrować się na stronie producenta.

Klucz aktywacyjny zostanie wysłany na podany adres e-mail. Do rejestracji produktu trzeba założyć konto na stronie producenta i podać tam otrzymany klucz, który zostanie przypisany do użytkownika.

Przeceną objęte zostały licencje na program z grudnia 2016 roku, wciąż spełniający wymagania użytkowników. Zaletą ACDSee Video Studio 2 jest intuicyjny interfejs, pozwalający zacząć pracę bez wcześniejszego przygotowania. Można w nim pracować na nagraniach filmowych i dźwiękowych z różnych źródeł, operując precyzyjnymi narzędziami do przycinania klipów.

350210145865000897

ACDSee Video Studio 2 ma wbudowane narzędzia do nagrywania ekranu i obrazu z kamerki internetowej (także jednocześnie) ACDSee Video Recorder 2. Rejestrować można także dźwięk z systemu lub z mikrofonu, można też dodawać do nagrać znaczniki czasowe i znak wodny.

350210145865131969

Podczas montażu można korzystać z różnych przejść, które można dopasowywać na osi czasu. Materiały można układać na 4 ścieżkach: obrazu, napisów i dwóch dla dźwięku. Do dyspozycji mamy też różnego typu napisy, których pozycję, kolory i styl można dopasować do kontekstu. Do podkreślania fragmentów obrazu można wykorzystać własne zaznaczenia. Program ma też możliwość publikacji filmów bezpośrednio na YouTube.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (65)