AndroidWiadomościProgramy telewizyjneProgram TV - Kropka TV
Program TV - Kropka TV ikona

Program TV - Kropka TV3.1.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Program TV - Kropka TV to oficjalna aplikacja tygodnia Kropka TV. Zawiera program telewizyjny dla ponad 96 kanałów, uzupełniony o informacje przydatne dla abonentów popularnych sieci cyfrowych i kablówek.

Główny ekran programu zawiera propozycje podzielone na 6 kategorii: seriale, filmy, dokumenty, sport, rozrywka i dla dzieci. Wybierając jedną z nich oraz określając dzień, ujrzymy najciekawsze pozycje z danego okresu. Kolejna z zakładek o nazwie ulubione prezentuje tradycyjny program telewizyjny. Przy każdej z dodanych stacji (automatycznie są to kanały dostępne w DVB-T) otrzymamy informacje o trwającym programie (wraz z postępem), kolejnym wraz z godziną rozpoczęcia, a także numeracji kanału w ofercie nc+, Cyfrowego Polsatu i Vectrze.

Wybierając konkretny program przejdziemy do pełnej rozpiski dla danej stacji. Ponowne wybranie przeniesie nas do szczegółowych informacji wraz z możliwością ustawienia przypomnienia (jego długość oraz kalendarz, w którym zostanie dopisane ustalamy w opcjach). Ciekawie prezentuje się wyszukiwarka, która pozwala odnaleźć wpisaną frazę nie tylko w nazwach stacji, ale też pobranym programie.

Listę ulubionych możemy dowolnie modyfikować dodając do niej wybrane kanały. W ustawieniach znajdziemy możliwość uruchomienia trybu dla leworęcznych czy też zautomatyzować pobierania programu. Sporą zaletą programu jest prędkość działania oraz stabilność, zawodzi natomiast interfejs. Jego wykonanie przypomina czasy Androida 2.3 i odstaje od obecnych standardów dla tego systemu. Program TV - Kropka TV dostępny jest za darmo. To jedna z lepszych aplikacji tego typu na Androida.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 576
Data aktualizacji5 kwi 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Program TV - Kropka TV ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)