Programy antywirusowe Comodo 2012 wydane

Programy antywirusowe Comodo 2012 wydane

12.10.2011 15:03

Firma Comodo wydała wersję 2012 swojej linii produktów zapewniających ochronę. Dostępne są już najnowsze wersje AntiVirus, Internet Security Premium oraz Personal Firewall.

Co nowego znalazło się w produktach Comodo? Przede wszystkim uproszczono proces instalacji programów, a także automatyczną integrację z wersją Comodo ESM 2.0 Business Edition. Pojawiły się zmiany mające na celu ułatwienie korzystania z najważniejszych funkcji w programach. Jak zwykle w takich przypadkach, producent informuje o lepszej wydajności i mniejszym zużyciu pamięci komputera. W Internet Security 2012 wprowadzono rozszerzony tryb ochrony Defense+ - także na potrzeby systemów 64-bitowych. Poza tym pojawiły się dodatkowe opcje notyfikacji na temat zagrożeń.

W linii 2012 produktów Comodo pojawiło się też sporo ważnych poprawek. Usprawniono między innymi obsługę Bluetootha w aplikacji Firewall. Z kolei AntiVirus nie zawiesza się już podczas edycji plików w uszkodzonych sektorach. Poprawiono również obsługę trybu ochrony Defense+. W szczególności zaś próby obejść Defense+ przez różnorakie niebezpieczne oprogramowanie. Jak czytamy na stronach forum Comodo, firma w przyszłym tygodniu naprawi błąd z automatyczną aktualizacją w swoich produktach.

Bezpłatna wersja AntiVirus dostępna jest w dziale PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Programy antywirusowe, Internet Security Premium w dziale Pakiety zabezpieczające, zaś Personal Firewall w dziale Zapory sieciowe (firewalle).

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)