Promocyjne ceny Windows 7 w Europie tylko do końca sierpnia

Promocyjne ceny Windows 7 w Europie tylko do końca sierpnia

Redakcja
26.08.2009 15:50

Microsoft poinformował, że z końcem bieżącego miesiąca zamierza zaprzestać sprzedaży pełnej wersji systemu Windows 7 w Europie po cenie uaktualnienia.

Osoby, które zamierzają zakupić pełną wersję Windows 7 w przedsprzedaży po promocyjnej cenie, muszą zrobić to przed końcem bieżącego miesiąca. Już od 1 września, europejscy konsumenci będą mogli nabyć zarówno uaktualnienie jak i pełną wersję Windows 7. Ta druga, niewymagająca obecności instalacji poprzedniej wersji systemu, będzie jednak dostępna w cenie wyższej niż obecnie.

Decyzja Microsoftu związana jest z rezygnacją ze sprzedaży w Europie specjalnej wersji systemu Windows 7, nieposiadającej przeglądarki Internet Explorer. Wersja ta miała nie umożliwiać upgrade’u z poprzedniej wersji Windows, dlatego użytkownicy w ramach tańszego uaktualnienia mają możliwość zakupu wersji pełnej.

Nowe ceny będą ustalane indywidualnie dla każdego kraju. Microsoft wspomina, że będzie oferował specjalne zniżki na uaktualnienia do Windows 7 Home Premium do końca 2009 roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (53)