Promocyjny kod na paczkę z przedmiotami do League of Angels II

Promocyjny kod na paczkę z przedmiotami do League of Angels II

Promocyjny kod na paczkę z przedmiotami do League of Angels II
Przemysław Chrzempka
27.09.2017 16:53

Jeżeli jeszcze nie próbowaliście swoich sił w LoA 2 to możecie rozpocząć przygodę w świecie fantasy za pośrednictwem naszego serwisu dobregry.pl. Zachęcamy również do zapoznania się z serią poradników i przydatnych wskazówek, które mogą okazać się pomocne w przecieraniu swych pierwszych szlaków w grze.

League of Angels II to jedna z najbardziej popularnych przeglądarkowych gier RPG, w której kierujemy drużyną złożoną z bohaterów o przeróżnych umiejętnościach podczas bitew toczonych z siłami zła. LoA2 (League of Angels II) oferuje ogromne możliwości rozwijania każdego z członków naszej grupy „aniołów” począwszy od typowego zwiększania statystyk, a skończywszy na tworzeniu, ulepszaniu i modyfikowaniu ekwipunku.

Dla wszystkich graczy twórcy LoA2 przygotowali coś ekstra w postaci kodu promocyjnego. Wystarczy, że zalogujemy się do gry i wpiszemy kod o treści: Sword, a w zamian dostaniemy specjalny pakiet zawierający kilka przydatnych przedmiotów, które przydadzą się zarówno nowym graczom, jak i starym wyjadaczom. W prezencie znajdziemy:

Miecz Berserkera – jest to legendarny przedmiot, którego zdobycie normalnie byłoby możliwe dopiero na dość wysokim poziomie doświadczenia, tzn 50+Żeton zaawansowanego przywołania – pozwalający na przywołanie losowego bohatera typu Epicki (fioletowy) lub Legendarny (pomarańczowy)Dodatkowe punkty wytrzymałości, dzięki którym będziemy mogli np. stoczyć kolejne walki w lochu

Warto skorzystać z promocji, choćby dla samego Miecza Berserkera, ale niestety musicie się pospieszyć, ponieważ kod promocyjny traci swoją ważność w dniu 3 października 2017 roku.

Obraz

Dla osób, które nie wiedzą w jaki sposób oraz gdzie należy wpisać kod promocyjny, oto krótki tutorial: po zalogowaniu się do gry, należy odnaleźć ikonę prezentu „Zrealizuj kod” (na obrazku zaznaczyłem ją kolorem czerwonym) pod minimapą. Po kliknięciu w nią, wyskoczy nam okienko „Zrealizuj kod aktywacji podarunku”. W polu tekstowym musimy wpisać kod: Sword, po czym wcisnąć przycisk „Odebrano”. Gotowe! Przedmioty powinny znaleźć się w naszym plecaku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)