AndroidDomProgramy kulinarnePrzepiśnik
Przepiśnik ikona

Przepiśnik1.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Przepiśnik to bardzo prosta i przejrzysta aplikacja z przepisami kulinarnymi stworzona przez Marcina Wesela i udostępniona bezpłatnie dla urządzeń z Androidem i iOS-em.

Twoje przepisy w jednym miejscu

Opisywana aplikacja nie posiada niestety bazy gotowych przepisów co dla większości może być dużą wadą. Dostępnych jest jedynie kilka najprostszych przepisów, które prezentować mogą funkcje programu i ukazują w jaki sposób redagowane powinny być kolejne pozycje w naszej elektronicznej książce kucharskiej.

Co oferuje Przepiśnik?

Po uruchomieniu Przepiśnika wyświetlane jest menu, z poziomu którego możemy dodać nowy przepis, przeglądać wcześniej dodane przepisy lub zarządzać kategoriami i hashtagami. Najistotniejszą w tym przypadku jest opcja kreowania nowych pozycji w aplikacji. Korzystanie z niej jest bardzo proste i ogranicza się w zasadzie do wpisania nazwy potrawy, podania składników i krótkiego opisu ze sposobem przyrządzenia. Niestety zabrakło funkcji, umożliwiającej dodanie do przepisu zdjęć przygotowanego posiłku.

Na uwagę zasługuje jednak możliwość tworzenia listy zakupów ze składnikami wymaganymi do przygotowania potrawy i jej udostępniania np. poprzez wiadomość e-mail lub inne dostępne aplikacje. Warto zaznaczyć, że cała baza przepisów przechowywana jest lokalnie na urządzeniu i nikt poza nami nie ma do niej dostępu.

Kluczowe cechy Przepiśnika:

  • prosta aplikacja do gromadzenia przepisów kulinarnych
  • gromadzenie w smartfonie ulubionych przepisów
  • przygotowywanie listy zakupów
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentMarcin Wesel
Liczba pobrań65
Data aktualizacji4 lip 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Przepiśnik ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)