Przetestuj sprzęt od Intela, wygraj nagrody!

Redakcja

25.03.2013 16:55, aktual.: 08.04.2013 16:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wspólnie z polskim oddziałem Intela przygotowaliśmy kolejną ciekawą akcję. Chcielibyśmy przekazać Wam do testów wyjątkowe urządzenia, częściowo niedostępne jeszcze na polskim rynku lub dopiero co wprowadzone do dystrybucji.

Obraz

Mamy dla Was:

Ultrabooki konwertowalne:

Smartfony:

Zestawy overclockera i dyski SSD:

  • Intel Core i5 3570k + płyta Intel DZ77GA-70K (2 zestawy)
  • Intel Core i7 3930k + płyta Intel DX79SI + chłodzenie (1 zestaw)
  • Intel SSD 335 240 GB (2 sztuki)
  • Intel SSD 330 180 GB (2 sztuki)
  • Intel SSD 520 120 GB (2 sztuki)

Zainteresowanych testami tych urządzeń prosimy o kontakt na adres testy@dobreprogramy.pl i wskazanie, czym konkretnie chcielibyście się pobawić. Sprzęt udostępnimy Wam na cztery tygodnie oczekując, że podzielicie się wrażeniami na łamach prowadzonego u nas bloga. Najciekawsze recenzje będziemy agregować na łamach specjalnego profilu Intela. Do udziału w akcji zachęcamy Wszystkich, nie tylko naszych najbardziej aktywnych blogerów - choć na nich oczywiście też liczymy. Okazji będzie wiele, ponieważ po czterech tygodniach sprzęt przekażmy kolejnym chętnym.

Akcję rozstrzygniemy po dwóch miesiącach, w pierwszych dniach czerwca. Dla najbardziej aktywnych - zarówno piszących testy, jak i udzielających się w komentarzach - przewidzieliśmy bardzo atrakcyjne nagrody. Rozdamy między innymi smartfon ZTE Grand X In, koszulki polo, T-shirty oraz kubki Intela, torby podróżne, torby na laptopy oraz nasze koszulki.

Czekamy zatem na zgłoszenia, pierwsze urządzenia trafią do Was już w tym tygodniu!

Aktualizacja, 03.04.2013

Liczba zgłoszeń, która dotarła do nas po ogłoszeniu tej akcji, okazała się całkowicie zaskakująca. Ze względu na wyjątkowo duże zainteresowanie potrzebujemy jeszcze kilku dni, by wytypować pierwszych blogerów i wysłać pierwsze egzemplarze sprzętu do testów. Prosimy o cierpliwość.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)