Przezroczysty Xiaomi Mi 8 to lipa: nie zobaczymy prawdziwych podzespołów

Przezroczysty Xiaomi Mi 8 to lipa: nie zobaczymy prawdziwych podzespołów

Przezroczysty Xiaomi Mi 8 to lipa: nie zobaczymy prawdziwych podzespołów
01.06.2018 20:40

Wczoraj poznaliśmy nowy smartfon Xiaomi z górnej półki. Z pewnością Mi 8 zapowiada się na bardzo dobre urządzenie, które zapewni wysoką jakości wykonania i świetną wydajności w atrakcyjnej cenie. Nie obyło się jednak bez kontrowersji. Po pierwsze, smartfon wygląda prawie jak kopia iPhone’a X. Po drugie, najciekawsza wersja Explorer Edition okazuje się być znacznie nudniejsza.

Pierwsze informacje wskazywały, że Mi 8 Explorer Edition otrzymał przezroczystą obudowę, w której dobrze widoczne są wnętrzności smartfonu. Na zdjęciach dostarczonych przez Xiaomi smartfon prezentował się naprawdę atrakcyjnie. Chociaż już wówczas pojawiło się podejrzenie, że to raczej niemożliwe, aby wszystkie elementy płyty głównej były w ten sposób odsłonięte. Ponadto niektórzy wskazywali, że procesor jest w złym miejscu, a niektóre elementy są zbyt oddalone od siebie.

U know what: it's not transparent. It's a sticker ?? pic.twitter.com/gZ7OSdqYDt

— ?? ??? ?? ???? (@bang_gogo_) 31 maja 2018Teraz potwierdziły się wcześniejsze domysły. Jak informuje serwis ExtremeTech, przezroczysta obudowa Mi 8 pokazuje… fikcyjną płytę główną. Po prostu, nie mamy do czynienia z podglądem prawdziwego wnętrza smartfonu. Co ciekawe, nie jest to prawdopodobnie naklejka czy grafika. Widoczne mają być fizyczne obiekty, ale nie stanowią one części faktycznej płyty głównej.

Z drugiej jednak strony, w Sieci pojawią się doniesienia, że obudowa nie jest w ogóle przezroczysta. Widoczna ma być wyłącznie naklejka. Według natomiast oświadczenia Xiaomi dla The Verge, mamy mieć do czynienia z przezroczystą obudową, pokazującą środek Mi 8.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (191)