Przypomina Apple Watcha i jest wykonany z nierdzewnej stali, cena? 30 dolarów

Strona głównaPrzypomina Apple Watcha i jest wykonany z nierdzewnej stali, cena? 30 dolarów
09.09.2015 12:58
Przypomina Apple Watcha i jest wykonany z nierdzewnej stali, cena? 30 dolarów

Apple Watch podobno jest naprawdę dobrym smartwatchem. Jednak dla wielu osób jego cena jest stanowczo za wysoka, a dodatkowo może on łączyć się wyłącznie ze sprzętem Apple. Jeśli jednak chcielibyście mieć smartzegarek, który wygląda prawie jak Apple Watch, to oczywiście musicie poszukać u chińskich producentów. Za 30 dolarów możecie kupić Ulefone uWear.

bELwAhGt

W przypadku smartwatcha Ulefone wyraźnie widać, że producent inspirował się Apple Watchem, koperta wygląda niemal identycznie. Różnicą jest brak koronki. Zamiast niej dostaliśmy fizyczny przycisk. Za 30 dolarów otrzymujemy urządzenie, które posiada górny panel 2.5D Arc Gorilla Glass 2. Natomiast koperta została wykonana z nierdzewnej stali. Robi to wrażenie, tym bardziej, że niektórzy producenci oferują plastikowe modele w cenie 100 dolarów. Dotykowy ekran ma 1,44 cala. Nie jest jednak tak dobrze, reszta specyfikacji wypada słabo. Otrzymujemy bowiem 32 MB RAM, 32 MB na dane oraz akumulator o pojemności 220 mAh.

350142284509243329

Smartzegarek Ulefone łączy się z urządzeniami z Androidem lub iOS. Możemy odbierać notyfikacje, sterować aplikacją aparatu i muzyki. Dodatkowo uWear bada nasz sen i liczy kroki. Warto jeszcze wspomnieć o odporności na wodę, zegarek posiada certyfikat IP65.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bELwAhHr