Przypominamy o testach online Windows Server 2012

Przypominamy o testach online Windows Server 2012

Redakcja
25.04.2013 18:53

Przypominamy o uruchomionej na początku kwietnia akcji specjalnej, którą przygotowaliśmy wraz z polskim oddziałem firmy Microsoft. Umożliwia ona przetestowanie systemu Windows Server 2012 online, bez instalacji czegokolwiek na komputerze.

Przypomnijmy najważniejsze założenia akcji. Oddajemy w Wasze ręce możliwość przetestowania systemu Windows Server 2012 na prawdziwym serwerze, który przez trzy godziny może być dostępny wyłącznie dla Was. Przygotowana przez nas infrastruktura pozwoli Wam uruchomić i połączyć się do dedykowanej maszyny wirtualnej w ciągu kilku chwil, bez instalowania dodatkowych komponentów na Waszym komputerze. Nie wiecie od czego zacząć testowanie systemu? Przygotowaliśmy cztery scenariusze, które poprowadzą Was za rękę przez proces konfiguracji najciekawszych i najpopularniejszych usług serwerowych dostępnych w Windows Server 2012. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie akcji.

Obraz

Aby wziąć udział w testach, wystarczy zalogować się w naszym portalu, a następnie udać się na stronę akcji i wybrać scenariusz, który chcemy przetestować. Akcja potrwa do końca czerwca tego roku, jest więc sporo czasu — scenariusze można uruchamiać naturalnie więcej niż jeden raz. Aby umożliwić jak największej liczbie użytkowników skorzystanie z akcji, czas jednej sesji testowej jest ograniczony do trzech godzin. Maszyny wirtualne ze względów bezpieczeństwa nie posiadają dostępu do Internetu.

Akcja cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego zwracamy uwagę, że w zależności od pory dnia i aktualnego obciążenia naszej infrastruktury obsługującej akcję, może być konieczne odczekanie kilku minut w kolejce. Wiąże się to z tym, że każdemu z Was przygotowujemy indywidualną maszynę wirtualną, do której przez cały czas trwania sesji nikt inny nie ma dostępu. Prosimy więc o odrobinę cierpliwości, a jednocześnie uspokajamy, że w zdecydowanej większości przypadków czas oczekiwania nie przekracza 3 minut. Prosimy też o wybieranie opcji „Zakończ”, jeśli zdecydujecie się zakończyć testy przed upływem limitu czasu — zwolni to miejsce dla kolejnych chętnych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)