bESGxXDV
Puffin Browser ikona

Puffin Browser9.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Puffin Browser to szybka przeglądarka internetowa na Windowsa, która kompresuje strony przed załadowaniem, znacznie przyspieszając ładowanie witryn. Program osiąga takie wyniki dzięki częściowemu przekazywaniu obliczeń do chmury (połączenie z nią jest szyfrowane).

bESGxXDX

Takie podejście sprawia, że rozmiar stron jest zmniejszany, a to pozwala ładować je nawet kilkukrotnie szybciej, niż inne popularne przeglądarki, takie jak Microsoft Edge, Chrome czy Firefox. Puffin Browser działa w oparciu o silnik Blink. W przeglądarce postawiono również na bezpieczeństwo i prywatność. Choć w programie znajdziemy typowy tryb incognito, to również klasyczny tryb przeglądania Sieci wystarcza, by skutecznie zacierać po sobie ślady aktywności.

Najprawdopodobniej dlatego, że w chwili obecnej mamy do czynienia jedynie z wersją rozwojową programu, nie znajdziemy w nim zbyt wielu ustawień. Możliwa jest zmiana lokalizacji zapisywania plików, ustawienie domyślnej wyszukiwarki oraz wyłączenie blokowania wyskakujących okienek i zapisywania haseł.

Można również dodawać zakładki i przeglądać historię. Po uruchomieniu Puffin może przywrócić ostatnią sesję, co pozwoli na kontynuowanie porzuconej wcześniej pracy (jest to domyślne ustawienie) lub otworzyć widok nowej karty. Ten jest czytelny i przedstawia wygodne w użyciu skróty do wybranych zakładek, co może przyspieszyć wyświetlanie najczęściej odwiedzanych witryn.

Udostępnij
Puffin Browser 9.0.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.63 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań16 849
Data aktualizacji24 sie 2021
Rozmiar pliku40.43 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Puffin Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESGxXEh
Komentarze (24)
bESGxXET