Pushline0.7.251

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Pushline to darmowa aplikacja, dzięki której można synchronizować powiadomienia między smartfonem i komputerem PC lub Mac. Narzędzie na chwilę obecną dostępne jest jedynie w postaci rozszerzenia dla przeglądarki internetowej Google Chrome.

Użytkownik korzystający z Pushline nie musi obawiać się, że informacje o powiadomieniach trafią w niepowołane ręce – wszystkie dane są szyfrowane i bezpiecznie umieszczane na pulpicie (aplikacja nie przechowuje danych). Ogromnym atutem jest również to, że program zajmuje niewiele miejsca na dysku twardym i w znikomym stopniu obciąża pamięć operacyjną komputera oraz przepustowość łącza. Na uwagę zasługuje także niewielkie zużycie baterii w smartfonie.

Pushline umożliwia zarządzanie smartfonem bezpośrednio z komputera. Pozwala na akceptowanie i odrzucanie połączeń telefonicznych, regulację głośności, lokalizację telefonu (nawet jeśli jest wyciszony), synchronizowanie kontaktów, wybieranie numeru, a także wysyłanie SMS-ów.

Warto dodać, że aplikacja Pushline pozwala także na wysyłanie notatek na smartfona i uruchamianie ich przy wykorzystaniu dostępnych programów, otwieranie linków ze swojego telefonu na komputerze, a także ukrywanie powiadomień na pulpicie (tryb prywatności).

Uwaga!

  • Chcąc korzystać na komputerze z aplikacji Pushline należy zainstalować ją również na smartfonie i sparować ze sobą oba te urządzenia.
Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentNutcore
Liczba pobrań184
Data aktualizacji31 gru 2015
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (2)