qBittorrent 4.0 lepiej wygląda i może działać jako Portable

qBittorrent 4.0 lepiej wygląda i może działać jako Portable

qBittorrent 4.0 lepiej wygląda i może działać jako Portable
20.11.2017 13:24, aktualizacja: 20.11.2017 22:14

qBittorrent, prosty, otwartoźródłowy klient sieci BitTorrent, został wydany w wersji 4.0. Dzięki możliwości zapisania konfiguracji we wskazanym przez użytkownika miejscu, program ma możliwość działania w trybie Portable.

[img=Zrzutekranu2017-11-20o13.34.44]qBittorrent pozwala na proste zarządzanie kolejką pobierania, zapisywanie pobranych plików we wskazanym miejscu i wybieranie, które pliki z .torrenta zostaną pobrane. Można też ustawiać własne limity pobierania i zarządzać kolejką zdalnie przez interfejs przeglądarkowy. Nie zabrakło pobierania na podstawie kanałów RSS.

Na pierwszy rzut oka widać przede wszystkim nowe ikony w programie i nowe logo projektu. Ze zmianami idzie w parze możliwość rozpoznawania DPI, dzięki czemu program lepiej wygląda na ekranach HiDPI. Odpowiada za to parametr dpiawareness w pliku konfiguracji. Można też łatwiej tworzyć własne pliki .torrent – wystarczy przeciągnąć pliki do udostępniania do okna programu. Ta czynność uruchomi nowe okno Torrent Creatora.

Obraz

W wersji 4.0 programu pojawiły się też drobniejsze poprawki, jak możliwość ukrywania kolumn na liście trackerów, filtrowania wyszukiwanych torrentów po czasie seedowania, lepsze logowanie RSS-ów poprawki interfejsu przeglądarkowego i wiele innych.

qBittorrent 4.0 jest dostępny dla Windowsa, dla macOS-a w chwili pisania artykułu była dostępna wersja 3.6.16

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)