qBittorrent qBittorrent 4.3.4

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Prosty i szybki klient popularnej sieci bezpośredniej wymiany plików BitTorrent, charakteryzujący się przejrzystym interfejsem i dostępnością polskiej wersji językowej.

Z pomocą qBittorrent mamy możliwość szybkiego pobierania najróżniejszych typów plików - filmów, muzyki, programów, grafiki itp. Wbudowana wyszukiwarka pozwala łatwo z poziomu programu przeszukiwać zasoby wielu serwisów, oferujących olbrzymie ilości plików .torrent. qBittorrent posiada także funkcje kreatora tych plików oraz umożliwia zarządzanie pobieranymi i wysyłanymi plikami - ustalanie limitów połączeń, szybkości transferu itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Otwarta licencja, częste aktualizacje, brak reklam
Nie zauważyłem
ocena użytkownika
12.07.2018 10:56 • Recenzja do wersji 4.1.1

Używam qBittorrenta od około roku i przez ten czas ani razu mnie nie zawiódł. Czasami miałem uruchomionych kilkadziesiąt zadań, a on pobierał i wysyłał całą szerokością łącza.

Aplikacja ciągle się rozwija poprzez aktywną społeczność, ponieważ jej kod jest otwarty.

qBittorrent, że tak powiem, zjada na śniadanie uTorrenta. Oferuje prawie identyczne możliwości lecz nie wyświetla reklam, które czasami w uTorrencie były zawirusowane.

Intuicyjna obsługa, prędkość pobierania, wbudowana wyszukiwarka torrentów, filtrowanie IP
Potrafi się przyciąć przy większej ilości zadań (40+)
ocena użytkownika
20.11.2017 17:05 • Recenzja do wersji 4.0

Używam od lat, najlepszy i najszybszy jak umie się go skonfigurować :)
Do tego łatwo ładuje 'ipfilter.dat' (można zautomatyzować) co skutkuje brakiem połączeń i podobną z ochroną jaką daje peerblock!
Ponad to - wbudowana wyszukiwarka torrentów bije na głowę wszelkie agregatory i pojedyncze strony. Jedynie wymaga Pythona ale to jak większość w tych czasach.
Polecam.