bEhDSRud
Quick File Locker ikona

Quick File Locker1.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Quick File Locker to narzędzie do łatwego ukrywania, szyfrowania i ochrony poufnych danych (np. ważnych dokumentów, zdjęć czy też materiałów wideo).

bEhDSRuf

Za sprawą rozmaitych funkcji programu Quick File Locker, użytkownik może bardzo łatwo zablokować innym osobom dostęp do określonych folderów czy też pojedynczych plików znajdujących się nie tylko na dysku twardym komputera, ale również pamięciach przenośnych (np. zewnętrznych dyskach USB).

Quick File Locker stawia na prostotę, dlatego też opcja blokowania i szyfrowania danych odbywa się poprzez kliknięcie na wybrany plik prawym przyciskiem myszy oraz wybraniu odpowiedniej opcji z menu kontekstowego Eksploratora Windows. Można również skorzystać z techniki przeciągnij i upuść.

Ciekawym rozwiązaniem wprowadzonym przez twórców Quick File Locker jest Stealth Mode. To specjalny sposób działania aplikacji, dzięki któremu dane są chronione nawet w trybie awaryjnym.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Quick File Locker 1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań199
Data aktualizacji1 maj 2016
Rozmiar pliku13.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Quick File Locker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhDSRuK
bEhDSRvb