WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweQuick Startup
Quick Startup ikona

Quick Startup5.20.1.183

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Quick Startup to z pozoru niewielkie, ale przydatne narzędzie ułatwiające zarządzanie składnikami uruchamianymi wraz z systemem Windows. Dzięki niemu pozbędziemy się z autostartu zbędnych aplikacji, które powodować mogą znaczne spowolnienie uruchamiania środowiska operacyjnego.

Program wyposażony został w funkcje, umożliwiające w łatwy sposób usuwanie, dodawanie czy edytowanie składników uruchamianych wraz z systemem. Potrafi on również zarządzać zaplanowanymi zadaniami oraz usługami powiązanymi z zainstalowanym oprogramowaniem lub systemem. Poza standardową opcją aktywacji/dezaktywacji poszczególnych elementów możliwe jest również odkładanie ich startu w czasie, co pozwoli na szybsze uruchomienie systemu.

Quick Startup to przykład narzędzia, które nie wymaga od użytkownika posiadania odpowiedniego doświadczenia i wiedzy w obsłudze komputera. Daje ono dostęp do bazy z informacjami o poszczególnych składnikach mogących się znaleźć w autostarcie i co więcej, umożliwia użytkownikowi dodawanie do niej własnych komentarzy i ocen.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 528
Data aktualizacji7 lis 2022
Rozmiar pliku8.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Quick Startup ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)