MacOSAkcesoriaZamienniki SpotlightQuickSilver
QuickSilver ikona

QuickSilver1.6.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

QuickSilver to program umożliwiający błyskawiczne uruchamianie aplikacji zainstalowanych na naszym Macu, otwieranie plików, folderów, znajdowanie kontaktów, muzyki i nie tylko. Narzędzie to świetnie spełnia rolę zamiennika do wyszukiwarki Spotlight.

Główny interfejs aplikacji to minimalistyczne okienko wyszukiwania, które wywołujemy za pomocą skrótu klawiszowego, domyślnie jest to Alt (Option) + spacja. Wystarczy wpisać tylko kilka pierwszych znaków poszukiwanego pliku lub aplikacji, a QuickSilver natychmiast wyświetli podpowiedzi.

Funkcjonalność programu możemy łatwo dopasować do własnych potrzeb, instalując rozmaite wtyczki, na przykład umożliwiające integrację z menedżerem haseł 1Password, iTunes lub Microsoft Office. Ciekawą funkcją jest także możliwość przypisania osobnego skrótu klawiszowego do różnych akcji, wykonywanych na plikach i folderach. W preferencjach aplikacji możemy między innymi ustawić opcję uruchamiania wraz ze startem systemu, dostosować wygląd interfejsu, a także skonfigurować działanie wtyczek oraz skrótów.

QuickSIlver to doskonałe narzędzie, które w dużym stopniu przyspiesza pracę na Macu i przyspiesza pracę. Aplikacja dostępna do pobrania bezpłatnie w pełnej wersji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań119
Data aktualizacji26 wrz 2018
Rozmiar pliku6.41 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
QuickSilver ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)