Rachunki Express2017.00

WindowsFirmaProgramy handlowe i magazynoweRachunki Express
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rachunki Express to prosty w użyciu program do wystawiania rachunków, paragonów i zarządzania bazą kontrahentów, sprzedawców i towarów.

Aplikacja została stworzona z myślą o osobach prywatnych oraz małych i średnich firmach. Oferuje przejrzysty i intuicyjny interfejs użytkownika, który całkowicie dostępny jest w języku polskim. Rachunki Express umożliwia wystawianie paragonów, rachunków i różnych duplikatów oraz pro-forma.

Korzystając z oprogramowania wykonamy też korektę rachunków, obejrzymy różne zestawienia dochodów, a także możemy w łatwy i przyjemny sposób zarządzać różnymi kartotekami kontrahentów, sprzedawców czy towarów. W programie znajdziemy również wbudowany kalkulator cen (brutto, netto, stawka VAT), w której wyliczymy też ilość towarów.

Rachunki Express pozwala na zarządzanie bazą towarów, w którym możemy dodawać nowe towary, modyfikować już istniejące oraz zarządzać odpowiednimi grupami towarów. Kolejnym istotnym elementem programu jest dział administracyjny, służący do zarządzania numerami dokumentów, konfigurowania drukarki i innych ustawień aplikacji.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.810 ocen
Twoja ocena
ProducentPolpress.pl
Liczba pobrań22 667
Data aktualizacji29 gru 2016
Rozmiar pliku16.12 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)