Radio Porsche z nawigacją i ekranem LCD unowocześni klasyczne auta

Strona głównaRadio Porsche z nawigacją i ekranem LCD unowocześni klasyczne auta
19.05.2016 19:58
Radio Porsche z nawigacją i ekranem LCD unowocześni klasyczne auta

Klasyczne samochody mają duszę, ale nie są wyposażone w te wszystkie przydatne elektroniczne systemy, które znajdziemy w nowszych autach. Temu zaradzić postanowiło Porsche i stworzyło radio wyposażone 3,5-calowy kolorowy ekran i system nawigacji.

bEpJauqd

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w starym aucie zamontować nowe radio. Prawdopodobnie będzie lepsze od oryginalnego, ale nowoczesny design nie będzie pasował do reszty wnętrza. To właśnie klasyczny wygląd wyróżnia produkt Porsche, radio będzie dobrze komponowało się ze starszymi autami, a dodatkowo dostaniemy kilka współczesnych rozwiązań.

350838730418048404

Radio Porsche Classic posiada kolorowy 3,5-calowy wyświetlacz LCD. Po jego bokach znalazły się dwa pokrętła i sześć przycisków fizycznych, całość utrzymana jest w stylistyce retro. Radio może służyć jako nawigacja, mapy wyświetlane są na wbudowanym ekranie. Dzięki modułowi Bluetooth połączy się ze smartfonem. Natomiast gniazdo microSD wykorzystamy do włożenia karty z ulubioną muzyką. Producent umieścił w tym wszystkim jeszcze mikrofon.

bEpJauqf

Radio pasuje do kieszeni 1DIN. Zostało ono zaprojektowane w taki sposób by dobrze wyglądało w samochodach Porsche, które pojawiły się od 1960 do 1990 roku. Będą z niego mogli więc skorzystać właściciele klasycznej 911, a także modeli: 914, 928 i 944. Widać jednak, że dopasujemy je także do innych aut.

Musimy w końcu przejść do złej wiadomości, czyli ceny. Radio Porsche Classic kosztuje 1184 euro. Sporo, ale z drugiej strony, dla właścicieli klasycznych Porsche, to niewielki wydatek.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEpJaurb