WindowsSerwery i narzędzia dla specjalistów ITSerwery WWW i FTP (dla specjalistów IT)RaidenFTPD
RaidenFTPD ikona

RaidenFTPD2.4.4005

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RaidenFTPD to niewielki i prosty w obsłudze program do założenia domowego serwera FTP, działającego pod kontrolą systemu Windows. Dzięki niemu w kilka minut utworzymy lokalny serwer, z którego korzystać będzie mogła cała rodzina.

Użytkowanie aplikacji jest nieskomplikowane nawet dla niezbyt zaawansowanych użytkowników dzięki wbudowanemu kreatorowi, który krok po kroku przeprowadza użytkownika przez cały proces tworzenia serwera FTP. Bardzo szybko, tuż po instalacji i wstępnej konfiguracji możemy zacząć dzielić się plikami i folderami z innymi użytkownikami. Narzędzie nadaje się do wykorzystania nie tylko w domu, ale również warto go wykorzystać do stworzenia serwera dla małej firmy. Program posiada pełne wsparcie dla kompresji, bezpiecznego przesyłania danych SSL/TSL, nie mogło oczywiście zabraknąć opcji szyfrowania przesyłanych danych.

Nieco bardziej zaawansowani użytkownicy mogą pokusić się o dodatkową konfigurację i zastosowanie funkcji pozwalającej na zarządzanie adresami IP (w tym blokowanie niepożądanych adresów) czy też zdalną kontrolę. Pomimo niezbyt przystępnego interfejsj, aplikacja po prostu działa i pozwala na szybkie ustanowienie serwera, co powinno w zupełności wystarczyć w większości przypadków domowych potrzeb.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań158
Data aktualizacji13 kwi 2016
Rozmiar pliku6.71 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
RaidenFTPD ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)