Razer dba o graczy. Wypuścił komunikator dla grających w Pokemon GO

Razer dba o graczy. Wypuścił komunikator dla grających w Pokemon GO

Razer dba o graczy. Wypuścił komunikator dla grających w Pokemon GO
24.07.2016 22:26

Logo firmy Razer możecie znać ze sprzętu dla graczy, ale znany w środowisku producent nie próżnuje. Niewielkim nakładem pracy przygotował funkcjonalny, prosty komunikator RazerGo dla grających w najmodniejszą w tym miesiącu pozycję – Pokemon GO.

Obraz

Komunikator uzupełnia jeden z poważnych braków gry Pokemon GO – brak komunikatora. O ile Ingress studia Niantic został wyposażony w przyzwoity, wbudowany komunikator, z którego można korzystać w grze lub w aplikacji, Pokemon GO zostawia graczy na lodzie.

RazerGo pozwala zrobić mniej-więcej to samo, co komunikator w Ingressie: W przeglądarce przemieścić się na mapie i czytać wiadomości z wybranego obszaru o zadanym promieniu, publiczne lub tylko w ramach drużyny. W aplikacji zaś można zrobić to samo, ale względem swojego bieżącego położenia. Niestety komunikator nie weryfikuje tożsamości trenera, więc można wpisać dowolną nazwę i wybrać dowolną frakcję przy rejestracji. Szkoda, że gra nie daje takiej możliwości.

Obraz

Komunikator przeglądarkowy został uruchomiony kilka dni temu. Aplikacja dla iOS jest już dostępna oficjalnie, choć nie działa prawidłowo wyznaczanie zakresu, z jakiego wyświetlane będą wiadomości. Dla Androida zostanie udostępniona 25 lipca, a z naszej bazy możecie już pobrać APK z wersją RC.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)