WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceReason Core Security
Reason Core Security ikona

Reason Core Security3.2.0.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Reason Core Security to narzędzie do ochrony komputera z systemem operacyjnym Windows. Usuwa złośliwe oprogramowanie i niechciane dodatki, z którymi nie radzi sobie program antywirusowy.

Bardzo często podczas instalowania danego programu na dysku twardym pojawiają się także inne, niekoniecznie potrzebne aplikacji (np. kolejna przeglądarka internetowa), które bardzo często są pobierane w tle. Na dysku twardym pojawiają się również wszelakiej maści komponenty reklamowe, wyjątkowo znienawidzone przez użytkowników. Reason Core Security likwiduje te problemy, uniemożliwiając instalację dodatków i chroniąc komputer.

Reason Core Security oferuje funkcję skanowania dysku twardego przy wykorzystaniu danych z chmury (tylko w przypadku wersji płatnej), dzięki czemu komputer chroniony jest przed wszystkimi, w tym całkowicie nowymi zagrożeniami, jakie pojawiają się w sieci. Oznacza to również, że użytkownik nie musi sukcesywnie przeprowadzać aktualizacji programu, by czuć się bezpiecznie podczas codziennej pracy.

Warto dodać, że Reason Core Security jest dostępny w wersji darmowej i płatnej. Bezpłatna edycja chroni komputer przed złośliwym oprogramowaniem, końmi trojańskimi, potencjalnie niechcianymi programami (PUP), a także zapewnia bezpieczeństwo przeglądarce internetowej. Jeżeli użytkownik zdecyduje się na zakup narzędzia, otrzyma możliwość skanowania wykrywania, blokowania i usuwania malware w czasie rzeczywistym.

Uwaga!

Przez 30 dni od instalacji program dostępny jest w pełnej wersji, która pozwala użytkownikowi zapoznać się z wszystkimi funkcjami programu. Po upływie okresu testowego narzędzie zmienia się w ograniczoną funkcjonalnie edycję bezpłatną.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.85 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań2 107
Data aktualizacji18 maj 2018
Rozmiar pliku13.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Reason Core Security ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)