Red Dead Redemption 2 będzie na PC… ale nie na Steamie?

Red Dead Redemption 2 będzie na PC… ale nie na Steamie?

Red Dead Redemption 2 będzie na PC… ale nie na Steamie?
Red Dead Redemption 2 będzie na PC… ale nie na Steamie?
01.04.2019 20:09

Studio Rockstar, które wydało między innymi fenomenalne gry z serii Grand Theft Auto, nie zawiodło fanów. Zgodnie z oczekiwaniami, ich nowa produkcja, Red Dead Redemption 2, ukaże się na PC. Jednak zanim ucieszycie się z końca konsolowego monopolu, czytajcie dalej. Najbardziej wyczekiwana kontynuacja tego roku spadnie z deszczu pod rynnę.

Wydanie Red Dead Redemption 2 na pecety było pewne, a potwierdził to przez przypadek niemiecki MediaMarkt, omyłkowo listując grę na stronie sklepu. Sklep nieświadomie poinformował nas o jeszcze jednej rzeczy, dość zaskakującej.

Który element nie pasuje do reszty?

MediaMarkt listuje dwa sposoby zakupy gry. Jedna z nich, zaznaczona na zrzucie ekranu, to zapewne wersja pudełkowa. Obok widnieje logo cyfrowej platformy dystrybucji gier, ale nie jest to wszechobecny Steam. Czyżby Red Dead Redemption 2 można było kupić tylko w… Epic Games Store?

Takiego zwrotu akcji chyba nikt się nie spodziewał. Szykuje nam się kolejny exclusive, choć przynajmniej wersję w pudełku będzie można kupić po staremu. Obawiam się, że jak tak dalej pójdzie, z grami będzie tak samo, jak z serialami na Netflixie i HBO Go – trzeba będzie sięgać po specjalne aplikacje, by wiedzieć, gdzie co kupić.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)