bDZPsVOt
Rejestr rozmów 500+ ikona

Rejestr rozmów 500+1.0

Strona głównaAndroidNarzędziaKopie zapasoweRejestr rozmów 500+
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rejestr rozmów 500+ jest aplikacją, która przechowuje informacje o rozmowach telefonicznych we własnej bazie danych. Pozwala przechowywać ich więcej, niż domyślny rejestr połączeń Androida, zwykle ograniczony do 500 wpisów.

bDZPsVOv

Aplikacja pozwala przeglądać nieograniczony rejestr połączeń. Poza nazwą kontaktu i numerem telefonu pokazuje także czas rozmowy lub informuje o nieodebranym połączeniu. Wpis można usunąć, ale nie ma możliwości oddzwonienia na numer z listy ani przejścia do książki adresowej.

Rejestr połączeń można w każdej chwili wyeksportować w formacie CSV. W ustawieniach aplikacji można wybrać delimiter oraz adres e-mail, na który zostanie wysłany plik. Można go potem otworzyć w innych programach, na przykład arkuszach kalkulacyjnych, bądź importować do bazy danych.

Aplikacja pozwala też wygenerować prosty raport z informacją, z kim rozmawiamy najczęściej i jak długo, a także ile połączeń wykonano i ile czasu zajęły. Można również ustalić zakres, z jakiego dane będą brane pod uwagę.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentRoman Junczys
Liczba pobrań1 099
Data aktualizacji25 kwi 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Rejestr rozmów 500+ ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZPsVPa
bDZPsVPr