Resonanse na weekend

Resonanse na weekend

Redakcja
11.09.2009 18:00

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Resonanse, unikalną zręcznościówkę wzbogaconą dodatkowo o aspekty muzyczne.

Chcąc uniknąć ekspansji obcych, hałaśliwych potworów, należy umiejętnie i stopniowo niszczyć ich tą samą bronią, którą chcą wykorzystać przeciw Ziemianom, a mianowicie - dźwiękiem,brzmieniem, tonami oraz wszelkiego rodzaju bitami, które musimy wystukiwać na konkretnych klawiszach. Oprócz tego cały czas należy lawirować pomiędzy przeciwnikami nie dając się zaskoczyć i unikając bezustannych ataków z ich strony. Poziom trudności zwiększa się z układu na układ, potwory stale rosną w siłę, a wygrywane melodie mające doprowadzić do ich zagłady składają się z coraz to bardziej skomplikowanych kombinacji klawiszy.

Grę Resonanse można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedzi nadchodzących hitów - filmowego James Cameron's Avatar, strzelanki Army of Two: The 40th Day oraz wyścigów Split/Second, a także playtest DJ Hero i nasze wrażenia z pokazu gry Red Orchestra: Heroes of Stalingrad. Przypominamy też, że dzisiaj kończy się konkurs, w którym do wygrania jest komputerowe Batman: Arkham Asylum z koszulką - jeszcze zdążycie wziąć udział!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Prime World na weekend
Prime World na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (14)